Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a decolat azi spre Italia cu lacrimi în ochi: „Sper să nu fi dezamăgit pe nimeni”
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Ce performanță! Clubul înființat în 2017 a intrat în grupa unică din Liga Campionilor
0
Au „explodat” după colapsul uluitor din preliminariile Ligii: „Penibil, jalnic! 100% umilință!”
0
L-au ofertat pe Pep Guardiola înaintea lui Xavi: „Am fost a treia variantă?”
0
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
parca ai avut acelasi comentariu si dupa primul meci de la wimbledon..?..hahaha. .urla frustrarea in tine de pe toate conturile..hahaha.
Micutei indragostite ia trecut glontul pe la ureche!Dar asa cum a jucat azi nu are nicio sansa mai departe!
Lapusneanu, la mintea ta ingusta nu ai cum sa-ti dai seama ca nu e doar despre tenis. Tu i-ai pupa tenisii si Dragusancei sau oricarei *** daca ar castiga un GS.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Meci foarte greu pentru Simona, dar si pentru spectatori. Felicitari pentru Simona ! Cinste romanilor din Toronto care au sustinut-o cu atata perseverenta si dragoste !
Rivaldinho, cu amenintarile astea de tip securist du-te in Coreea de Nord. Nostalgii dupa timpurile trecute, asa e?
prostovane,aici e vorba de tenis , nu de doctori docenti sau miss univers...dar, tu fiind prea prost nu ai cum sa realizezi...hahaha
o gramada de *** si frustati,care nu au facut nimic in viata lor,si care se ascund sub tot felul de nick nameuri,astia sunt haterii.*** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simona Halep e gravida.Va rugam nu cereti detalii.
Lapusneanule, prostea sa-i spui incultei cu spume caruia ii esti fan.
prostea, urla frustrarea in tine.. hahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.