Alte știri din fotbal
Grameni răspunde, după ce Pancu s-a plâns de mentalitatea Rapidului: „Dacă nu demonstrăm, e egal cu zero”
0
Buget COLOSAL în Superliga: „20 de milioane de euro, plus transferuri”
0
Ce datorie mai are acum CFR Cluj » Când s-ar putea rezolva problemele
0
Plecat FULGERĂTOR de la Craiova, dezvăluie totul: „Bă, mai bine mă opresc! Vă spun de ce”
0
Știri din fotbal internațional
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
„M-a afectat enorm!” » Luka Modric, după ce a semnat un nou contract cu Milan: „Asta a contat cel mai mult!”
0
Milan - Inter, amical de lux în Australia
0
A început cel mai scurt campionat din lume: titlul se decide în cinci zile
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
0
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Proiectul Nordis Sinaia, unde un apartament era vândut cu peste 470.000 de ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Kaia Kanepi :"E o zi de neuitat pt mine. Vreau sa multumesc suporterilor si sa le transmit ca incurajarile lor din tribuna m-au inspirat si mi-au dat aripi. Cand am auzit "fc fcsb nu e steaua" din zeci de mii de piepturi,mi-amdat seama ca azi e ziua mea si o sa castig"
Mi-au intrat, dar cota a fost mai mica; aproape de 5,5.
La scor corect 2-0 te apropiai de 16 :))
fc fcsb nu e Steaua. Urmeaza ca Rapid sa-i faca snitel vienez ! :)))
sa inteleg ca azi ti-au intrat bani buni? era cota 8.
Urmeaza fcsb si cfr
Rezultat normal. Poate fi un soc doar pentru cei care habar n-au de tenis.
si uite cum in 2 randuri ai categorisit 2 dintre cele 4 nume din romania pe care le cunoaste toata planeta drept...cum ai zis? "grandomani, puturosi..." in sfarsit, nici nu conteaza.
Da-le incolo de puncte. E vorba de imagine, nu de puncte. A iesit sifonata rau azi !
La orice turneu joaca Simona are cele mai mari probleme in primul tur !Daca trece de primul tur Simona ajunge in fazele finale!Dar ,repet TREBUIE sa treaca de primul tur!Probabil nu are inca mentalitatea de campioana!Pacat pt ca putea castiga puncte bune!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.