Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Ba datorita fenomenului social numit globalizare care este un fenomen profund antinationalist si sa fiu sincer sunt de acord cu asta din propriu interes locuind intr-o tzara bogata care v-a bombardat in fucctie de interes , revin . Datrita acestui fenomen avem progres deci o echipa din luxemburg sterge pe jos cu echipe gen legia varsovia sau cfr 1900draci deci orice se poate intimpla in ziua de azi . De exemplu ai mei lucreaza la marirea vitezei internetului de 500 de ori .
Tihi e ...kis(s)....Nu intelege....:))
Andrei , nu cred sa castige Wozniacki turneul. Iar daca Simona pierde locul 1 , nu e niciun dezastru planetar. Pana la urma clasamentul nu minte , o sa fie pe primul loc la sfarsitul anului cine a meritat mai mult . Si daca pierde locul 1 , Simona tot a avut un an f bun.
*** ! Asta e valabil pentru toate sportivele de pe pozitiille 1- 10 clasament WTA .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simona nu a pierdut nici macar in punct in raport cu editia precedenta si nici nu poate pierde inca primul loc dupa acest turneu, dar daca va castiga Wozniacki turneul, atunci diferenta se reduce la mai putin de 1000 de puncte intre ea si Simona, in perspectiva ultimelor turnee si a Turneului Campioanelor unde iarasi sunt 2000 de puncte in joc. Sa speram ca Simona va reusi sa-si pastreze primul loc. La Turneul Campioanelor i-a fost mereu foarte greu sa castige deoarece a avut numai meciuri grele cu jucatoare din primele 10. Numai in 2014 a fost aproape sa castige, daca ar fi avut o tactica mai buna si n-o califica pe Serena in semifinale ! Ar trebui ca nicio jucatoare din primele 5-6 sa nu castige US Open si Turneul Campioanelor, ca Simona sa termine anul tot pe primul loc WTA !
Serios Tihi ? Are si Kanepi 4 finale de GS jucate si 5 prezente consecutive la Turneul Campioanelor ? A avut vreodata Kanepi 8000 de puncte in clasamentul WTA ?
Gata! Am scapat mai repede decat am fi putut crede. Bine ca au mai ramas alte romance in competitie. Sau celelalte nu va sunt pe plac?
repet: in afara de mamica suprema si, poate, nadal, nu e nimic sigur la turneul asta. nu puneti bani, ca va frigeti.
De acum in colo sa mearga numai la Moscova si Tashkent !
Soros nu ne înghite ,la scapat pe Dragnea o termina pe Halep . Sa nu mai participam la nici un turneu în SUA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.