Alte știri din fotbal
Fanii au băgat fotbaliștii în ședință, liderul echipei a ieșit în față: „O rușine! Nasol pentru toată lumea”
0
Secretul lui Florin Bratu, fără înfrângere în 3 meciuri pe banca lui Metaloglobus: „A adus spirit de luptă și sacrificiu”
0
Antrenorul din Superligă nu a venit la interviuri, „secundul” lui i-a distrus pe jucători: „Vom lua măsuri”
0
Mihai Stoica a venit cu replica pentru Mihai Pintilii: „M-a atacat!”
1
Știri din fotbal internațional
Arne Slot, după înfrângerea de pe terenul lui Brighton: „Întotdeauna există presiune la Liverpool, asupra mea și asupra jucătorilor”
0
Alexandru Cîmpanu a marcat un gol magnific în China
0
Danny Welbeck, decisiv în Brighton - Liverpool » O nouă înfrângere pentru „cormorani”
0
Cristi Chivu a oferit explicații după ieșirea din silenzio stampa: „Prefer întotdeauna să vorbesc despre fotbal”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
3
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Eșec răsunător pentru Rusia în startul ofensivei de primăvară: 900 de ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Povestea navei Carpathia, prima care a ajuns lângă Titanicul scufundat și a ...
Libertatea
doar pe frustratii dinamovisti ii ***...hahahaha... stau la cotitura, poate ia bataie ca sa ne povesteasca ca nu e de top 10..:))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stati sa treaca de asta si vedem mai incolo de cine ar putea da!***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bianca Andreescu a invins prima racheta a Chinei. Qiang Wang , in doua seturi 7-5 ; 6-2 si s-a calificat in sferturi la IW. Succes mai departe. Sper ca si ceilalti romani vor invinge !
de andreescu putem spune ca e romanca , de radu albot nu putem spune decat ca e moldovean de dincolo de prut..:)
Cinci romace&romani se lupta la IW. Bianca/CAN acum - conduce cu 1-0 Simna ora 21:30 Raluca ora 23:00 Radu/Md. 13.03.19, ora 00:30 Horia 13.03.19 ora 2:00 Mult succes tuturor !
esti antrenor la juniori sau seniori ?
alt antrenor de tenis.
Ea vrea sa joaced mult, cateodata lasa cate un set, daca simte ca adversara e de batut... Sa exerseze lovituri, sa isi intre in mana... Daca ar castiga mereu 6-0. 6-0 cu ce se alege?
Tocmai, ca am spus ca nu e cazul sa fie obosita. Daca e obosita la doar doua meciuri are probleme care nu mai depind de numarul de meciuri, depind de pregatirea fizica si nu are nici o scuza.
cine te-a mintit ca e obosita ?:)..bine, ea se oboseste singura, deoarece nu scurteaza punctele si ii place raliurile lungi..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.