Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Mai bine s-ar retrage!RUSINE PTgestul ei!
Asta e sport individual, nu sport de echipa. Nu e vorba ca are o zi mai proasta, ea fiind bine antrenata, poate fi vorba de o accidentare. Pe langa asta, Dodin e o jucatoare tanara care poate veni din urma. Si Niculescu e locul 100 sau ceva de genul si intr-o zi buna iti poate pune probleme. Cred ca n-ai tinut niciodata o racheta in mana. S-a intamplat daca vrei, iti caut, cand Serena a pierdut daca nu ma insel chiar la US Open in primele tururi la locul 60 mondial sau ceva de genul. Si era numarul 1 mondial.
Daca n-ar exista rasa asta de prosti prin tara asta tare bine ne-ar fi!
Dar sa nu o poti s-o bati pe locul 98?ASA joaca o nr 1 mondial?
Ce aberatii scriu unii pe aici. La o simpla verificare, Halep 4 turnee pe 2018 (un trofeu, o finala si doua semifinale). :) De ce n-au jucat altele finala la Australian Open daca existau mai bune? :D
Las' ca am scris eu. Ei sunt prea ocupati... :))))))))))))
Parca e mai bine 1-1 la seturi.
Mno haplea, go home !!!
Scrieti ba si de Monica Niculescu bai gigistilor. Tocmai ce s-a calificat mai departe.
Monica Niculescu a castigat partida (6-3 / 6-3)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.