Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Tunisia - Japonia, meciul 1000 din istoria CM » Istvan Kovacs e la centru: gol rapid
0
Curacao a șocat naționala din Ecuador în etapa a 2-a de la Mondial! Fabulos cât s-a terminat meciul
0
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
***...a jucat penibil din nou!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am gresit reply-ul...:))) era pt hateri...
Daca-ti arat niste clipuri cu ce marlani de prin Romania care terorizeaza alte tari avem de aface, cred ca te-ai mai dezumfla mai ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
te-ai bagat si tu in seama...
Erai cat pe ce....sa te faci de ras iar...nr unu mondial... Ha ha....
A casigat, dar s-a facut de rasul lumii. Nu e de mirare ca nu prea apare in fotografiile turneului. Azi a castigat cu mult noroc, frantuzoaica a fost mai buna decat ea, numai lipsa de experienta si finalurile stranse au privat-o de castigarea meciului. Felicitari Dodin pt joc! Simona s-a facut de ras, toate tribunele au tacut la terminarea partidei. Cine o va invata sa ia si prosopul cu ea la schimbarea terenului, sa nu se tot stearga la nas cu mansetele.
Iete fleosc, au huiduit-o americanii, ce sa spun. Cand juca McEnroe (John, nu frate'su) rupea trei rachete pe meci si daca nu erau multi oameni in jur cred ca isi calca adversarul in picioare la propriu. Dar americanii nu aveau nimic cu asta, era cool. Acum s-or fi obisnuit prea tare cu roboteii de pocnesc mingea la infinit fara sa-si manifeste sentimentele. Nu cred ca e util tenisului sa penalizezi la sange trairile jucatorilor. Spre deosebire de sporturile de contact, in tenis reactiile nervoase nu ranesc pe nimeni. Si atunci de ce sa le penalizezi? Fac parte din sport, este farmecul lui, este latura umana. Altfel putem lasa robotii sa joace, dar nu stiu cati ar mai fi interesati sa se uite la tenis.
COMPORTAMENT DE MACHIDON PERVERS SI AVAR DE CARE ORI PIERDE SA-I NU-I IESE " UNIBET " DA VINA PE ...SANATATE ! APROPO AZI A FOST JENATA DE ..EDUCATIE ..DEH MI ARE CRI 7 ANNI DE...STANA !!!
Lipsa celor 7 ani de acasa!!Comportament de tip Alibec!!!Ce rusine sa te fugareasca locul 100 din Lume!!!!O sa spuna ca "nu prea m-am simtit bine,nu am jucat bine,dar mabucur ca s-a terminat cu bine...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.