Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Asa a fost scenariul sa se oftice haterii...Gata, acum la nani, va asteptam maine sa radem iar de voi...
Lasă-l pe tihi, săracu... Acum un an jumate o vedea pe Stollar Fanny a lui între marile vedete ale viitorului. Fătuca, ce era pe 114 atunci, e acum pe 354. Iar Simona, căreia ii prezicea sfârșitul, a mai luat un GS. Curat ghinion!
idi = idot ?
Felicitari Simona pentru meciul firat cu arbitrii la mai mare!Exact ca in meciul cu Buzarneasca cand matura cu tine ai dat mingia afara si arbitrii angajați de tine au dat invers!
Tihi bacs!Punctele alea au fost doar rejucate,nu acordate Simonei!Iar la rejucare, au fost castigate tot de tunisiana!Erai mai inspirat daca ziceai ca tunisiana a fost nevoita sa-si castige de doua ori acele puncte, ca sa i se puna odata!Asta pentru ca ne place, ori nu ne place,Simona tocmai a castigat a ...500-a partida in circuit!Si deja este tratata de organizatori, asa cum era tratata Serena Wiliams!Adica este o vedeta!
Durerile de spate se trag de la Ilie Nastase in urma acelui show de la Parlamentul Romaniei.
Simona practic nu a jucat in acest meci!Statica,fara vlaga,cu privirea pierduta!Chiar arata a bolnava!Am urmarit meciul- de la scorul de 1-6,2-0 si serviciul-si pana la sfarsit nu am vazut decat o lovitura direct castigatoare a Simonei!Restul punctelor le-a facut din erori nefortate ale adversarei,care-pe langa faptul ca nu e o jucatoare din top 10-nu era nici ea in forma!***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Victorie importantă din 3 motive. A fost obținută intr-o zi foarte slaba a Simonei. Apoi cu o jucătoare dificila, sfert-finalista la AO. Și, in sfârșit, o victorie cu semnificație: e victoria cu numărul 500 in cariera Simonei. La mai mare!
Punctul despre care vorbesti a fost castigat de Ons, mai uita-te odata.
E clar ca tu nu te numeri printre cunoscatorii de tenis, tihi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.