Alte știri din fotbal
Fostul internațional prevede un „divorț” rapid la FCSB: „Am zis că Becali nu va rezista o lună fără să se bage! Am greșit”
0
De la Survivor direct în scandalul meciurilor aranjate pentru pariuri: „Am citit că mă duc la închisoare. M-a sunat mama...”
0
Gică Craioveanu crede în șansele Craiovei în lupta la titlu: „Dinamo ne va face campioni!”
0
Iuliu Mureșan a dezvăluit culisele despărțirii de vedeta CFR-ului: „M-am lovit de problema aceasta”
0
Știri din fotbal internațional
Probleme pentru Ronaldo! Cristiano a dus cu greu meciul până la final, apoi a vomitat
0
Ezequiel Lavezzi, dezvăluiri cutremurătoare: „Am cunoscut întunericul, am fost internat”
0
Rămâne ancorat în realitate, după calificarea în semifinalele Ligii: „Este o mare realizare, dar acum trebuie să facem pasul acesta”
0
Șocant! Și-a pierdut un picior din cauza unei felii de tort: „Am vrut să mor”
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
2
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
nu zau , hai sa nu mai batem campii ... spune mi tu ... daca ar fi luat cu buna stiinta a, ar fi recunoscut ? 99,9 % din cei din puscarii se declara nevinovati !
faptul ca este dopata nu inseamna ca a vrut. la orice infractiune conteaza intentia. daca maine vin cu ceva si te injectez cu un drog si iesi dopat nu este vina ta. tu esti in stare sa dai vina pe victima unui viol folosind drogul violului pentru ca ce sa vezi? esra dorgata desi drogul i s-a pus in bautura. nu-i asa ca o merita?
esti vai de tine daca acolo ai ajuns. si daca la un moment dat instanta o sa ii dea dreptate ce faci? uite sti cum sta speta in cauza? in lumea normala trebuie sa demonstrezi vina persoanei nu ea sa si-si demonstreze nevinovatia. in cazul doparilor cazurile se pare ca sunt invers ceea ce nu inseamna normal. adica daca ai iesit cu un drog in sange nu trebuie sa demonstreze ei ca tu ai facut-o intentionat ci esti vinovat(a) pana cand demonstrezi ca nu tu ai facut-o. Faptul ca s-a gasit o substanta in sange nu inseamna ca tu ai facut-o in mod voit si ca este acolo. Instanta trebuie sa demonstreze ca tu ai luat-o intentionat. Nu tu trebuie sa demonstrezi ca a fost accidental. Daca am merge pe logica gresita atunci cand exista un accident rutier te pot condamna la crima cu premeditare pana cand tu nu demonstrezi ca nu ai vrut. Cum ai putea face asta? Cu martori si dovezi? Pai nu ai cum sa ai asa ceva deci dupa logica ta ar trebui sa fi condamnat pentru crima cu premeditare.
Năsoasa asta o sa fie aruncata in lada de gunoi a istoriei. O sa ne amintim de ea ca fiind o borfașă cu nasul mare, divorțată de unul cu 5o de ani mai mare decat ea, amantă de antrenor și drogată.
Asta nu este relevant pt procesul asta, era substanta in supliment? indiferent de cantitate??? Atunci sunt vinovati. Mai ales pt ca atunci cand vine vorba de substante dopante in general nu exista praguri minime. Iti gaseste, te da vinovata... Problema este ca fiind firma "de apartament", declara falimentul si nu ii platesc nimic, poate doar daca au vreo asigurare... desi ma indoiesc ca acopera cineva asa ceva.
Doar gigistii ii mai iau apararea dopatei
Halep chiar nu intelege nimic din ce se intampla in jurul ei. Povestea cu suplimentul contaminat a fost total demontata la proces, deci nu are nimic de partea ei. O sa piarda bani cu avocatii, si mai tarziu firma sigur o sa actioneze in instanta pentru defaimare.
ati scris si anul trecut ca i-a dat in judecata !
pasaportul biologic a fost o gaselnita. pasaportul bilogic nu releva cu ce si daca s-a dopat cineva ci doar modifcari de metabolism si alti indicatori. este doar o statistica care acuza fara dovada. cat despre 100 de ori esti intr-o mare eroare. nicaieri nu a aparut aceasta cifra. esti doar un hater care are ceva cu simona. motivul? esti vai de tine si te deranjeaza succesul cuiva. americanii ar fi aparat-o de 100000000 de ori mai mult decat romanii. noi nu stim decat sa condamnam pe cineva pentru ca nu suntem ca acea persoana. suntem tisti. sa-ti fie rusine.
Citez din declaratia ei: "nu am avut intenția de a mă dopa vreodată și nici nu m-am dopat vreodată." Hai sa zici ca exista posibilitatea (desi mie imi pare foarte scazuta) ca ea sa demonstreze ca nu a avut intentia, dar partea a doua a declaratiei e ridicola. Cum adica nu te-ai dopat? Faptul ca ai picat testul inseamna ca te-ai dopat 100%. Cu sau fara intentie. Cu astfel de declaratii isi face singura un deserviciu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.