Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului trece la amenințări: „Jucătorii vin în România și zic că e ușor. Tragem linie și pot pleca”
1
Legătura dintre Mircea Lucescu și „İnönü”: gol, supremație + gest din partea românului pentru turci
0
Fotbalistul care e foarte aproape de FCSB deja l-a impresionat pe Mihai Stoica: „Asta am apreciat”
7
Lovitură pentru Mircea Lucescu » Jucătorul naționalei a fost suspendat de UEFA și ratează meciul cu Turcia
18
Știri din fotbal internațional
Thibaut Courtois își recunoaște greșeala » Ce spune despre situația lui Xabi Alonso
0
Urmează transferul de la Real Madrid? » Pep Guardiola l-a lăudat fără ocolișuri: „Băiatul ăsta e un jucător de alt nivel”
0
Xabi Alonso: „Totul trece” » Ce decizie a luat conducerea lui Real Madrid în cazul lui
0
Xabi Alonso, întrebat direct dacă pleacă de la Real Madrid » Ce răspuns a dat
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Sute de mașini Porsche din Rusia au încetat brusc să mai funcționeze. Care ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan susține că a văzut „cap-coadă” documentarul Recorder și pune ...
Libertatea
Tenisul a devenit un sport extrem de solicitant, aproape ca nu se poate sa ajungi in varf fara niste sacrificii si dureri. In multe momente Simona a dovedit ca poate merge inainte cu astfel de dureri, ba chiar sa se mobilizeze si mai bine!
Fără discuție comentatorii de mai jos sint "experți" nu numai in tenis, dar si in motrică, logistică, ergonomie, anatomie, psihologie, etc. Ei stiu deja de la inceput ca Simona se da ranita ca sa se justifice fata de toti contestatarii experti. Ca si cum asta este cel mai important lucru din viata ei. Acesti "experti" stiu mai bine ca toți alți expertii mondiali ca efortul inuman facut de aceasta splendida atleta este nimic in comparatie cu statul in fața unui computer obosit sau un smart phone invechit si a debita idioțenii. *** de *** necesita "efort" deosebit. Numai anumita "categorii" sint cunoscatori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.