Alte știri din fotbal
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
1
Ultima etapă a play-off-ului din Liga 2 » Aflăm a doua echipă promovată direct în Superliga
0
Dați afară din județ! Nou-promovata în Superliga și-a găsit alt stadion pentru campionatul viitor
1
Știri din fotbal internațional
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia
0
Marea dilemă a lui Arbeloa în cazul rebelului Mbappe » Cum a rezolvat precedentul scandal de la Real Madrid
0
Marca și AS s-au pus total de acord: „Jose Mourinho este 100% alesul!” » Când îl anunță oficial Real Madrid
0
Atacantul părăsește AS Roma după un deceniu: „Plec cu inima plină”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
8
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Esti naiva... Scorul general putea fi chiar 99 la 2; insa Simona a batut-o pe Serena exact acolo unde o durea pe aia mai tare, adica in finala de GS de la Wimbledon, refuzandu-i aleia satisfactia de a bate recordul de Grand Slam uri castigate in istorie! De altfel, de la la acea infrangere Serena a disparut practic din circuit si din competitie. Se poate spune fara a gresi ca Simona a pus punct carierei Serenei Williams!!! Intelegi acum de ce aia o uraste de moarte??? P.S.: Eu nu ma mai uit la tenis, ca nu mai am de ce; insa, daca chiar vreau sa ma delectez cu un meci de tenis intrat in istorie, pun inregistrarea meciului epic din finala de la Wimbledon dintre Simona si Serena si vad cum aia "dopata" a noastra a surclasat-o pe aia nedopata a lor, stergand pe jos cu ea! Si ma simt bine!!!
Păi ce? Doar Simona a batut-o într-o finală de Grand Slam? A bătut-o Angelique Kerber (de două ori), a bătut-o Maria Sharapova, a bătut-o Garbiñe Muguruza, a bătut-o Naomi Osaka. Ultima care a bătut-o a fost Bianca Andreescu (finală US Open 2019). Pe alea de ce nu s-a răzbunat?
serena daca nu era americanca era verificata si in somn de substante. o femeie nu poate ajunge la masa respectiva doar din sala. si ronaldo care e *** dupa sala abia avea fizicul ala
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E si adevarat si ingrat... Adevarat pentru ca a batut-o, ingrat pentru ca sceptrul rusinii nu e la Serena, e la ea... :( De aceea, pana nu rezolvi legal toate aspectele care iti pot aduce rusine, taci! Halep fie are info/probe ca de la Serena vine razbunarea si toata sarada, fie blufeaza. In al doilea scenariu, nu are nicio sansa.
Scorul general dintre Serena si Simona este de 9-2 in favoarea americancei,deci nu stiu care pe care uraste mai mult.
cel mai indicat ar fi , de câte ori serena face comentarii despre dopaj sa i se pună faza din meciul de dublu de la wimbledon din 2014 unde a fost "ametita" serios încât organizatorii erau rușinați..
"Cineva mi-a spus că jucătoarele care mă urăsc o fac pentru că le-am bătut”. Cine s-ar fi gândit? Nooo, eu cred că jucătoarele bătute te iubesc!
*** williams nu o uraste pe simona pentru ca a batut-o ci o uraste pentru ca a pierdut sansa de a o egala pe margret court la grand slemuri. chiar daca steffi graf are 22 de grand slemuri si williams 23. williams este si sub steffi graf pentru ca steffi macar a luat 22 de grand slemuri pana la 30 de ani si s-a retras,. mai remarcabil este sa ai 22 de grand slemuri pana la 30 de ani si dupa sa te retragi decat 23 la 42 de ani ca williams. oricum nu conteaza,court are cele mai multe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DOPATA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.