Alte știri din fotbal
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare îl mai prindeau?”
1
Gigi Becali nu s-a abținut și a intrat în direct după Turcia - România: „Pe Hagi n-o să-l vedeți NICIODATĂ jucând cu ei doi”
0
„Ce ne-am speriat așa?!” » Dorinel Munteanu n-a iertat pe nimeni: „Patru schimbări ar fi trebuit făcute la pauză! Poate Hagi aduce mai multă îndrăzneală”
0
Vincenzo Montella s-a răstit la un jurnalist român: „Dacă faceți o greșeală într-un articol, dumneavoastră vă dați demisia?!”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
2
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Cand te incrunti la antrenori...
avea santuri pe frunte, nu riduri. cauta poze vechi
Ma bucur ca timp de peste 10 ani sunt atatia de pe aici care si-au smuls parul din cap la fiecare victorie a Simonei!
Daca sunt asa probleme serioase cu genunchiul de ce mai trebuie sa joace si dublu sa o mai incurce si pe Bogdan in caz ca abandoneaza ca in ultima vreme.Greu de inteles ce vrea.
Nu-i așa! Asta au vrut s-o scoata pe usa aia, dar nu le-a reușit! Nu e mai vinovata decat Swiatek sau Sinner...Si-a demonstrat nevinovatia.
E pe urmele frumusetii lu Williams aia mica... Sa n-ai simtu realitatii sau sa n-ai oglinda la banii ei... Cu tenisu' e gata de ceva vreme, ca "se retrage" sau ca n u se retrage, tot gata e... Hai sa facem un exercitiu de imaginatie utopic si va castiga la Cluj; e asa un fel de turneu de agrement...
pe usa din dos ar fi trebuit sa iasa Iga si macaronarul dopat Sinner zis pacatosu, da in loc sa iasa dopatii pe usa din dos, o sa fiu io cenzurat ca le-am zis pe nume, asa-i in tenis
Ai facut sport o viata, ai doar 33 de ani. Why?!
am zis deja: botox. studiati pozele de dinainte si dupa. e full
O cetățeancă .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.