Alte știri din fotbal
Bihorenii protestează vehement: „Nu ar trebui să ne mai prezentăm!”
0
Florin Pîrvu, dărâmat după ce s-a întâmplat în FC Voluntari - FC Bihor: „Nu am văzut jucători care să plângă așa în vestiar”
0
Ruptură! MM Stoica le-a plătit-o lui Pintilii și Dică: „Dacă le-am stricat vreo combinație, îmi pare rău!”
0
A murit unul dintre cei mai emblematici jucători din istoria lui U Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a semifinalelor Conference League » Andrei Rațiu, „integralist” în victoria lui Rayo
0
Calificarea în finala Europa League se joacă! Un gol în prelungiri a decis Braga - Freiburg + Nottingham - Aston Villa, tranșat după pauză
0
Alexandru Băluță și-a anunțat plecarea de la club: „Meritați mai mult”
0
La 40 de ani, Manuel Neuer a luat decizia în privința unei retrageri
0
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
9
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
De ce a propus Putin armistițiu cu Ucraina pe 9 mai. Reacția lui Zelenski
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Bai nene cu degetelul, are legatura cu tenisul, dar esti ori din Giulesti cu tot atatea clase cat trenul, ori te depaseste total discutia.. S-auzim de bine
Simo o sa aiba meci greu, era mai usor cu Maria, aia era accidentata. Nu vreau sa fiu pesimist , dar nu cred ca trece de sferturi. Cibulkova e o jegoasa care pare intr-o forma mai buna decat Simona. Eu n-as lua meciul cu Jankovic ca un etalon pt ca daca suntem obiectivi trebuie sa recunoastem ca au fost cateva erori nefortate ale sarboaice in momente extrem de importante. Tenisul feminin e foarte apropiat, un break sau un set castigat nu inseamna mai nimic , mai ales intre jucatoare de top 20. Simona poate sa treaca, e mai talentata , dar favorita e Cibulkova. Nu-mi place ce a declarat dupa !! ea trebuie sa-si propuna vise mai mari pt ca e talentata si le poate realzia. HAI SIMONA
bai nene, dar esti nesimtit rau sa te bagi aici cu subiecte ce nu au treaba cu tenisul! Ce comparatie de om "mic" ca sa nu-ti zic altceva, tu esti constient cat de ridicol poti fi cu ce postezi? Mergi cu Domnul sarmanule...!!!
As vrea sa fac o constatare...Simona Halep apare sa intruneasca sufragiile marii majoritati a cititorilor GSP ..Excelent... Dar Vlad Chiriches, fotbalistul roman ce s-a integrat cu mult succes in cel mai tare campionat din lume, pare sa aiba parte de mai multe comentarii denigratorii, decat de suport...Cauzele? Prima, cred, este caracterul "tribalist"al fotbalului romanesc, unde anti-Stelistii continua sa-l critice pe Vlad datorita antipatiei fata de clubul de unde acesta a fost transferat A doua, poate fi vorba si de o diferenta in calitatea educatiei audientei din cele doua sporturi... Stiu ca exista si pasionati ai ambelor sporturi, printre care si susmentionatul.
Da, e 2-1 pentru slovaca ! Ambele sunt pe val, meci deschis oricarui rezultat !
mai mult decat atat, are palmares pozitiv cu Simona din cate stiu eu. dar simona e pe val si....cred ca o sa castige. vom vedea in curand
prietene, e foarte deplasat comentariul. simpla idee de a pomeni de aia intr-un articol despre simona e....deplasata. oricat se va tuna cyborgul ala de bianca, simona va fi mai sexi. mai frumoasa nu...dar naturaletea, caracterul, psihicul, inteligenta, munca...sunt atragatoare si incitante. cine stie, intelege ce zic. si nici macar nu este urata simona. nu e frumoasa...as minti daca as spune ca e. dar e simpatica, sexi si, mai ales, si-a castigat respectulsi dragostea romanilor. parerea mea :)
pai cine zice ca am invatat tenis modern? :). e diferenta de varsta, amigo...cand am invatat eu, se dadea cu o mana :). am invatat si cu 2 de la copii (ei au prins tenisul modern) dar imi e greu sa directionez lovitura. oboseste mai putin, e mai puternica, dar na...nu am precizie. in alta ordine de idei am vazut si eu meciul simonei acum. a fost grozava in setul 3, dar nu cred ca o poate invinge pe azarenka....inca. despre na li nu ma pronunt, iar pe Serena nu poate nici o femeie normala, decat intamplator. asa ca mi-a intarit parerea ca se va opri in semifinale. acum. dar in 1-2 ani, cu un antrenor bun (cum se aude pe aici)...de ce nu...poate ajunge chiar si nr 1. daca se retrage Serena :)
"Mulțumesc pentru tot. Dedic succesul echipei mele și tuturor românilor care au fost alături de mine" Simona Halep
bianca dragusanu a ajuns in finala cu o muie de mare slam
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.