Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Se pare ca atunci cind "i-a dat cu terenul in cap" s-a aplecat prea tare ... imi pare rau, dar nu am putut rezista. Cu toate ca imi pare rau de Simona, nu pot sa-i iert pe idiotii care scriu articole cu asemenea titluri ;-)
parerea ta...chiar nu conteaza...in top 10 nu ramai fara continuitate...nu mai zic ca halep urca in clasament...nu esti pasionat de tenis,se vede din ce postezi,asa ca ramai la fotbal.
Nici aia nu-l asteapta, e satul de labha ca magarul de samar ! :))))))))
vezi ca si serena s-a retras la madrid dupa ce o batuse clar pe suarez navarro. si aia e tot neprofesionista nu, ca nu si-a dat seama la timp daca o doare sau nu ceva...
nu stiu sigur daca e scutita. din modul in care abordeaza turneele nu pare.
Prietene, meciul a fost intrerupt (pentru putin timp ce-i drept) in setul 2 pe motiv ca Simona a acuzat o accidentare. Altfel spus, ea a simtit ca ceva nu e in regula. A continuat, i-a dat cu terenul in cap pentru ca ARE VALOAREA, dar asta nu inseamna ca dupa meci nu avea voie sa se retraga. Decat sa vindece, mai bine previne o accidentare mai grava. Extraordinar, nu poti fi tu de acord. Sa stii ca nu o sa doarma la noapte din cauza asta.
te-ai gandit ca poate in timpul meciului era incazita si nu a resimtit accidentarea la fel de tare? cam greu cu gandirea asta. nu?
Nu pot fi de acord cu asaceva. Dupa ce distrugi o jucatoare buna ,lasandu-i un ghem in ultimile 2 seturi te retragi ca te doare abdomenul. Total neprofesionist,pai daca o durea,de ce a inceput turneul ?. O mare bila neagra,un mare semn de intrebare asupra seriozitatii acestei jucatoare. Am laudat-o mult,pina acum,acum merita critica iar situatia in care se pune e ..jalnica. "una calda,una rece" -un fel de Sorana cu alte manifestari !
Merci, ma voi uita ! :)
Esti sigur ca Simona e in top 10 list? Stiu ca acest clasament sa face la sfarsitul anului si ea a terminat pe 11 anul trecut. Cu siguranta este temporar pe lista din cauza accidentarii Azarenkai dar jucatoarele aflate temporar pe lista sunt scutite de niste obligatii. Chiar ar fi interesant de lamurit aspectul asta pt ca multa lume vb despre obligatiile ei de top 10 list
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.