Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Adi spune foarte bine, impactul mediatic bate la cur trofeul, dar ăla rămâne consemnat, trofeul.
Vai cat de ignorat esti in ale sportului. Pai ***, la gimnastica, intr-adevar, sunt 4 aparate, ceea ce inseamna 4 medalii si cu individual compus 5. La caiac-canoe sunt mult mai multe probe, insa cum spuneai si tu Ivan a concurat doar la 2. Cine l-a oprit? Nu cuva faptul ca si-a dat seama ca la celelalte nu avea nicio sansa? Vai de soarta ta de incapabil in a gandi logic cum stau lucrurile in aceste competitii sportive sau sporturi, cum vrei tu. Mai ai frati? :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băi, tinere! Și Dan Grecu are mai multe medalii decât Nadia, Urzică? Nu mai scriu, te lovești la ceas.
...ce cauta blatistul de Hagi aici ?
de obicei sunt de acord cu ce afirmi, de data asta insa... nu este adevarat. Nu se vorbeste despre cele 2 epoci dinainte si dupa. Sau poate a zis cineva vreodata chestia asta, dar hai sa nu generalizam. Gimnastica este un sport fara mare priza la public, cu unele exceptii, SUA fiind una din ele. Popularitatea Nadiei nu se datoreaza vreunei mari performante sportive (nu a stralucit decat la Olimpiada de la Montreal, alti sportivi au dominat si 3 editii ale Jocurilor Olimpice..) ci talentului american de a vinde povesti de succes sau prostiei unui tehnician care nu s-a gandit ca pentru a scrie 10.00 ai nevoie de 5 digiti..
Mai multe putina, atat Nadia, cat si Simona, specie de frustrat, au performante mai mari comparativ cu Patzaichin. Pune manaq si cauta ca acum toate sunt la vedere si nu mai exista posibilitatea de a gresi. De imagine nu mai vorbesc Pe cele doua le cunoaste tot mapamondul, pe Patzaichin daca-l cunosc cei de origine cu el, mai precis rusii. Vai de tine cat de frustrat esti!
Nadia are 5 titluri olimpice,asta cand in gimnastica sunt 4 aparate plus generalul si are doar 2 titluri mondiale. Ivan a concurat doar la 2 probe 500 si respectiv 1000 de metri.
Aștept argumente, nu jigniri. Jimmy a postat luuunga istorie sportivă a lui Patzaichin, posteaz-o tu pe a celui/celei pe care crezi tu că l-a depășit. SIMPLU ȘI EFICIENT!
Gigel confunda popularitatea cu rezultatele. Toti merita respectati entru ce au facut in sport si pentru imaginea tarii, e un top stupid care nu-si are rostul. Dar daca e sa vorbim strict de rezultate, trebuie sa privim in urma, acolo vom gasi sportivi de exceptie cu niste realizari greu de atins. Multiplii campioni olimpici si mondiali...pai vom mai avea vreodata o echipa campioana mondiala intr-un sport cu asa deschidere cum e handbalul?
Vezi că te încurci în d-ăi, dă-i, parcă dai de la tine din caracter. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.