Comentarii (220)
alegsandru
alegsandru  •  21 Ianuarie 2019, 11:42
Postat de baddog26 pe 21 Ianuarie 2019, 11:37

Daca ii iei serviciul Serenei, nu prinde top 30.Atat are serviciu că din tun și cum ori de mingea o bubuie!!!

Da. Iar serviciul acela se datoreaza dietei sanatoase, sigur.

thomassystem
thomassystem  •  21 Ianuarie 2019, 11:39
Postat de Clau Alex Berdei pe 21 Ianuarie 2019, 11:33

Simo arata din ce in ce mai bine:)

Cere-o de nevastă dacă arată așa bine.

duffyduck
duffyduck  •  21 Ianuarie 2019, 11:38

Te uiti cum joaca Serena la 37 de ani si sute de kile, iti dai seama ca nu puteai sa o bati NICIODATA acum 10 ani :))) In alta ordine de idei, prezenta ei in aceste turnee este rezultatul nefericit al unor sponsori si al altor interese, care vor neaparat sa creeze povesti de succes, pentru industrie, bani si filme demne de Hollywood. Dar nu poti compara o *** cu Roger Federer ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

baddog26
baddog26  •  21 Ianuarie 2019, 11:37
Postat de badeadorian pe 21 Ianuarie 2019, 11:34

Acum realizam ca esti girueta , cum bate vantul si parerile tale... mai bine asa decat *** !!!

Daca ii iei serviciul Serenei, nu prinde top 30.Atat are serviciu că din tun și cum ori de mingea o bubuie!!!

bimbaq
bimbaq  •  21 Ianuarie 2019, 11:38
Postat de Daniel Dananae pe 21 Ianuarie 2019, 11:35

Dupa ce te-a batut in toata cariera ei, 8-1 la general, aceea victorie a fost intr un meci care nu conta pentru Wiliams... sa te bata si acum la 80 de ani, cu un surplus de 100kg..dupa o pauza de aproape un an, nu meriti sa fi numarul 1 in lume, oricum bafta Simona, nu ne dezamagi si de data asta

***... Dar deh, cea mai buna jucatoare a tuturor timpurilor e de culoare, si nu poti spune adevarul... Precum marea frauda Einstein, samd...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

badeadorian
badeadorian  •  21 Ianuarie 2019, 11:34
Postat de thomassystem pe 21 Ianuarie 2019, 11:29

Fosila e la zero fizic. Vârsta tati, abia mai respiră. Ea și soră-sa două pensionare.

Acum realizam ca esti girueta , cum bate vantul si parerile tale... mai bine asa decat *** !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vladutz13
vladutz13  •  21 Ianuarie 2019, 11:35

Jos palaria pentru Simona!! Eu sunt multumit orice se intampla in decisiv.

103556593955789
Clau Alex Berdei  •  21 Ianuarie 2019, 11:33

Simo arata din ce in ce mai bine:)

duffyduck
duffyduck  •  21 Ianuarie 2019, 11:33

Cand ia conducerea Simona, 45 de conturi clona sunt reduse la tacere si se face pauza printre comentarii ... Doamne fereste sa revina ***, ca se ajunge iar la 500 de comentarii :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ceaiuri
ceaiuri  •  21 Ianuarie 2019, 11:34

acum inca un break,,,

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • •••
  • 22
Comentează