Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
„Mergeți la adăpost” » Antrenamentul echipei de la Mondial a fost anulat
0
Mesajul lui Julian Alvarez: „Vreau să-mi îndeplinesc visul” » Atletico amenință că va depune plângere!
0
Noi probleme pentru Neymar! » Procuratura investighează
0
Iordania - Algeria 1-2 » Încă o echipă eliminată de la Mondial: africanii întorc scorul și trimit „Cavalerii” acasă!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
La 100 kile iei si ceva mini martieni ca sa alergi o ora jumate. Serena e un *** al tenisului, dar e si un ***. In locul lu Simona muream pe teren sa o bat. Cand esti nr1 *** nu te respecta decat daca ii rupi cu bataia
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-s numai dinamoviști cei care au ce au cu Halep. Mai sunt și alții. Mi se pare inadmisibil să ții cu americanca aia dubioasă în dauna româncei tale cele mai performante din sportul românesc! Dar... fiecare cu mintea și sufletul lui! Suntem o nație bolnavă...
"ura baraganenilor"???? ma, tu te uiti ce prostii scrii? ii acuzi pe unii de ignoranta in timp ce tu bagi o groaza de oameni in ***, din cauza ca te-au enervat 2-3 trolli...doamne, prostia unora e infinita.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un meci foarte bun. Bravo lor, felicitari Serena, a fost si este mai buna.
Dacă prin absurd Serena va câștiga acest turneu va fi ceva ce nu a mai văzut omenirea. 37 de ani, 110kg, mamă și cu o pauză de luni de zile. Șanse are cam 5%.
Foarte nedrept ce scriu unii care probabil ca sunt neromani... Meciul a fost apreciat de Crissy Evert ca fiind probabil cel mai bun meci din ultimul an... Din Baragan se vede altfel caci nu-mi explic ura baraganenilor... Pana la 3-3 in decisiv nu era clar cine castiga... Raman la vorba mea cu commentul ca boxul este PROBABIL cel amai corect sport; ai depasit kilele, PA! Ca American si Roman, chiar mi-am dorit victoria Simonei, acum imi doresc o finala in care Collins sa-i scoata *** tenisu' din cap...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne, voi, majoritatea dinamovistilor sunteti plini de ura si de o prostie fara margini!poti uri un om fara motiv? am inteles ca Halep nu o fi cea mai buna, dar sa urasti unul de-al tau doar pentru ca tu ai o viata de ***, trebuie sa fii tare prost! bine, va pot intelege, la voi e normal atat timp cat echipa voastra de tot handelul se bate la retrogradare ! ne uitam la capra vecinului, a noastra e moarta demult!acum, sa curga injuraturile cu fcsbist, gigist si alte alea, ca la cata minte aveti voi, alde nebroaska, toti care nu sunt cu voi sunt gigisti,fcsbisti, machidoni si mai stiu eu ce!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta este limita Simonei !Mental, fizic si tehnic ! O truditoare si atit ! In momentele grele se pierde, e cuminte si nu inventeaza nimic nou cu care sa iasa din corzi ! E plata in atitudine si nu poate zvicni ! De ce ? Fiindca asa functioneaza ea . Nu trebuie sa ne suparam mai mult de atit ! A fost destul pe locul 1 , roate sunt in schimbare! Sa incercam sa nu fim rautaciosi , desi uneori ne e cam greu ...
SLAVA DOMNULUI ca a pierdut a noastra! Ne-ar fi bombardat o luna ziarele si televiziunile cu laude deşănţate, cu calcule fantasmagorice, evidenta averii dobandita si a valorilor imobiliare detinute, plus alte aberatii fara legatura cu sportul! CTP, celebrul părerolog, ar fi fost non-stop peste tot, sa ne plictiseasca intr-un domeniu in care n-are pregatire si n-are habar mai mult decat oricare simplu spectator!
meci foarte bun, 3 seturi (asa cum prevedea toata lumea), pacat, n-a fost sa fie. bravo, Simona!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.