Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Asteptam sa fie toata lumea "out" ca sa fim noi mai cu mot :)
Foarte just !
În comparație cu tine...o legendă vie,este?
Faceti niste calcule stupide care se bazeaza doar pe infrangerile(sau mai rau , accidentarile) adversarelor .No 1 trebuie sa faca un singur lucru : sa castige . Asa gandeau Navratilova , Graff si asa face Serena . Asa sper ca face si Simona , cu toate tampenile pe care le debitati zilnic . Asta nu-i jurnalism , e o cloaca de can-can .
clickbait nesimtit si un articol de tot rasul despre caprele vecinilor
Ce bine ar fi fost sa fie Wozniacki out!
Sofia Kenin, 20 de ani, locul 37 WTA, scor 6-3, 6-7, 6-4. În turul III, Simona Halep se va duela Venus Williams, locul 37 WTA Se pare ca doar cu locul 37 se duelează la AO..... Cea ce este sus nu are nici o relevanta..dar când nu mai ai informați cu fcsb...faci calcule prostești.
Ca sa nu mai spun ca acele 7, sunt doar... 6 jucatoare. Dupa cum au precizat si ceilalti 2 cititori in comentariile anterioare, Kiki Bertens a fost eliminata. Bataie de joc fata de cititori, zau asa.
"doar 7 jucătoare mai pot să o depășească pe Simona Halep în ierarhia WTA"... pe bune :)))))))?!?!?!?! Doar 7 jucatoare :)))). Bai, baieti, sunteti culmea, pe bune!!!
Sunt curios sa vad cum poate ajunge Bertens in finala. Foarte curios. :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.