Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Marea speranta e tot Halep, fie ea si accidentata. Sorana, mai nou, nu mai bate pe nimeni... serios...are niste momente in meciuri... de-a dreptul penibile si inexplicabile. Sper sa isi revina
draga domnule/ doamna jurnalist/a, nu e nici o surpriza in echipa serbiei, jelena jankovic s-a retras de vreo 2 ani din echipa fed cup !
Begu e in forma cu jucatoare de la locul 160 in jos. Nu e relevant
begu? vorbesti serios? sa serveasca... masa sau ce? crezi tu ca ele nu fac antrenament inaintea meciurilor, o sa se vada cine e in forma si cine nu atunci. pariez ca simona, asa cum e acum tot o bate pe begu intr-un picior.
Greu meci ... Simona cica iar e accidentata usor (cand se mai termina astea odata), Sorana e intr-o forma de speriat copiii(doar pe ei ii mai sperie la ora actuala), iar antrenorul nu cred ca va avea curajul sa o bage pe Begu(care e momentan mai in forma) ca a doua optiune in locul Soranei si s-ar putea sa iasa ... trist! Dar cine stie ce se va intampla pana atunci, vedem la ora meciurilor ce si cum, asa ca: Hai Romania !
HAI ROMANIA!
Le face Halep pilaf pe toate si le trimite la pachet inapoi :). La cata pauza a luat in ultima perioada cred ca fierbe de nerabdare sa inceapa "subordonarea" :) Hai Romania!
In situl Fed Cup s-a anuntat componenta lotului Serbiei pentru partida cu Romania, 19-20 aprilie: 1. Ana IVANOVIC (12 WTA, 26 ani) 2. Bojana JOVANOVSKI (39 WTA, 22 ani) 3. Jovana JAKSIC (20 ani, 106 WTA) 4. Nina STOJANOVIC (17 ani, 991 WTA) Echipa Romaniei inca nu apare acolo - e oficial lotul din articol?!
Din pacate nu o sa aiba tupeul sa o bage pe Irina Begu in locul Soranei, desi este mult mai in forma.
Succes fetelor invingeti-le pe sarboaice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.