Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Ia zi, Adriane, ai plans de bucurie cand ai vazut sclavii aia lovind cu bastoanele si dand cu lacrimogene peste oricine, numai peste aia pusi sa faca scandal, nu? Da, sloganul ala e jalnic, dar asta e nivelul la care dialogul e inteles de unii ca tine si de aia pe care ii sustii tu, pricepi? Atat va atinge, in rest, zero, n-aveti tata, n-aveti mama. Iar cand ii faci pe altii ***, invata dracului sa scrii, ca te faci de ras, psd-ist amarat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce nu a tacut din gura atunci? A trebuit sa faca totusi politica. Esti prea prost sa intelegi ce a facut Halep.
esti pre prost ca sa intelegi ca tenisul nu are treaba cu politica...
Ca sportiva, da..... e magnifica. Inteligenta mai putin.
Prost e ala care te mai sustine , *** Halepo !! Am tremurat de emotie ca sa castigi tu 500000 de coco si ma certi c-am indraznit sa repet un slogan la moda despre niste politicieni corupti si pusi pe capatuiala ! Esti o pesedista , care pentru niste avantaje minore jignesti un important segment de populatie !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Macar daca tacea din gura, restul este cancan.
Simona este magnifica atat ca sportiva cat si ca educatie .Este mult mai inteligenta si mai plina de bun simt decat asazisii intelectuali care promoveaza marlania si vulgarismul! Cat despre nivelul intelectual al unor indivizi imprastiati prin lumea larga precum si a multor postaci *** de pe aici , lucrurile sunt clare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vorba aia: de tacea-i filozofa ramaneai. Trebuia totusi sa dai cu mucii in fasole de dragul lui Dragnea. Pe tine te doare in dos de Romania. A-ti merge bine oricum ptr. ca esti favorizata. Ai dat o replica cu inteles ptr. toti romanii, si ptr. cei de stanga si ptr. cei de dreapta. Asa sa-ti ajute Dumnezeu! Eu am inteles perfect ce poama esti.
DIn păcate fata asta uita ca stadionul de tenis nu este altceva decât un loc unde oamenii vin sa vadă sportivi la joc nu... teatru sau altceva intelectual. Faptul ca un sportiv ce câștiga un turneu câștiga așa de multi bani e un lucru trist , care nu fac decât ca inegalitățile sociale sa crească , un fenomen capitalist. Totuși acel loc poate fi folosit, înmoi subversiv atât de sportive, exemplu: Mohamed Ali, Black Panther, pentru a atrage atenția publica asupra adevăratelor probleme cu care se confrunta diferite societății. Faptul ca această fată amintește publicului prezent la acel meci la care ea a mai câștigat o suma imensă de bani, denotă doar lipsa ei de educație - nu numai educație politică ci și deficit in ceea ce privește comportamentul social. Deci un comportament conformist, egoist și lipsit de solidaritate față de problemele reale ale țării ce (încă ) o reprezintă . Shame in YOU !
Cum zicea ala micu' la voi in State? Michael ala. "They don't really care about us" AIa e problema
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.