Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot. Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar
20
Care este avantajul lui U Cluj în lupta pentru titlu: „De aceea este realizabil, nu imposibil”
0
Unirea Slobozia - Oțelul Galați, debut pentru Stjepan Tomas pe banca oaspeților » Echipe probabile + cote
0
Supercomputerul a schimbat iar calculele » Cum arată acum șansele la titlu în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta a primit două lovituri după ce Arsenal a pierdut prima finală a sezonului: „E o accidentare la gambă”
0
Scenariul în care Premier League ar trimite ȘAPTE echipe în Liga Campionilor! Cum e posibil
0
Antrenorul Giraldez vorbește despre accidentarea lui Ionuț Radu
0
Pe Valverde îl așteaptă 2 etape de suspendare! » Verdictul specialistului
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
16
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Două conducte descoperite de Libertatea pe plajele din Constanța se varsă ...
Libertatea
Bravo
Simona am aflat cat de profesionista esti Asemenea rezultate nu pot veni decat dupa un efort imens De aproape 4 ani in top 10 mondial cu rezultate si castiguri pe masura SUCCES SIMONA !
Oare ce va face Halep cu o jucatoare de pe locul 947 ??? Eu nici nu as accepta asa ceva---ea accepta, ca are sansa de 100 % ...dar nu se stie !
Nu mai intereseaza pe nimeni .aceasta fatuka .si apropo daca va pierde cu sloan va intra iarasi in istoria neagra a sportului alb devenind prima ocupanta a locului doi ( desigur conjunctural asta o stie tot mapamondul)eliminata de una aflata dupa locul 900 mondial .parca 957 .halep esti o rusine istorica .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.