S-a decis. Maine asistam la o finala romano-belgiana.

267890  •  15 August 2020, 14:23

Hai Irina! Baga-ti dopuri in urechi si scoate-i tenisul din cap!

adi_stelistul
adi_stelistul  •  15 August 2020, 14:21

Simona are un bilant net pozitiv cu Irina, castigand 6 din 6 meciuri directe. Mai mult, a pierdut un singur set in meciurile directe (e drept, cu 0-6, la Madrid acum 4 ani). In rest insa au fost victorii clare si usoare pentru Simona si e greu de crezut ca va fi altfel azi (Irina e si obosita, a jucat deja 2 seturi azi - 1 ora si 45 de minute in total). Dar vom vedea.

alx_sorin
alx_sorin  •  15 August 2020, 14:12

Halep 5h 39min jucate in turneu, Begu 7h 14min jucate si al doilea meci meci in aceeasi zi dupa doua ore de la terminarea primului meci. O sarcina usoara pentru Halep

Ion Popescu  •  15 August 2020, 14:09

Rectificare. Acum putine minute in siteul WTA partida Halep - Begu a fost anuntata pentru maine. Acum s-au schimbat, partida are loc astazi dupa ora 15 !

fibra
fibra  •  15 August 2020, 14:06

E 'draguta" Irina ,in setul 2 ani a strigat la antrenor : "Zi ceva,ce stai acolo ca un mort!"

Ion Popescu  •  15 August 2020, 14:00

Uraa ! Patru romance in semifinale ! Halep & Begu (meci maine dupa ora 14) la simplu. Niculescu & Olaru la dublu (meci astazi dupa ora 16).