Alte știri din fotbal
Adrian Mititelu a prezentat noul antrenor: revenire după 8 ani pe banca celor de la FCU Craiova
0
Daniel Pancu își avertizează jucătorii: „Dacă se mai întâmplă...”
0
Daniel Pancu, complet cucerit: „Am impresia că visez. E ceva minunat!”
3
După despărțirea de fosta echipă, atacantul din Superliga a fost prezentat la o nou-promovată
0
Știri din fotbal internațional
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
0
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
2
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
„M-a afectat enorm!” » Luka Modric, după ce a semnat un nou contract cu Milan: „Asta a contat cel mai mult!”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Proiectul Nordis Sinaia, unde un apartament era vândut cu peste 470.000 de ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Tari englezii astia!! Au pus iarba pe pereti , in loc sa o puna pe teren!!! O ironie , desigur!! Ei isi permit cam multe si trebuie sa fi ironizati, de cate ori e cazul!!
*** ai văzut tu numele Monica Seles scris așa cum incerci tu să minți bai rapandulă ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta cum ca Konta "este mai echilibrata psihic" e gluma zilei! :-))) Despre istorie, da!, Simona va scrie o pagina de istorie in cartea tenisului Romanesc, fiind prima in istorie care ar ajunge vreodata acolo. Iar la cat face Romania pt sport e o performanta deosebita. Insa sa vedem unde ne vor conduce in urmatorii ani cei 5% pe care primariile le pot investi in sport si restul, dar la ce a fost pana acum ce a realizat Simona e demn de Cartea de Istorie!
Ce istorie ? Istorie au scris jucatoarele gen Navratilova,Stefi Graff,Chris Evert,Széles Mónika,Martina Hingis,Billie J.King, Serena W,Sarapova etc...cele care au castigat mai multe grand slamuri,chiar peste 20.Cate grans slamuri are Halep ? Nici una! .Deci nu va scrie nici o istorie,eventual o biografie..Sa vedem ce se va intampla la meci.Johanna este mai buna tehnic,este mai echilibrata psihic.Joaca un tenis frumos si cerebral!
Dc.nu!?
Ati uitat sa scrieti ca Gigi Puscarie a mai cumparat un jucator! A dat un `meleon` pe el!
sa vezi acum titluri ...bomba j..soc etc specific ziarelor de scandal tranchilo amogos nu va fi nr 1
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.