Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
4
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
0
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Hai sa facem,pariu, fiecare in fata oglinzii, privindu-se bine in ochi si suflet. Cica, suplimentul ar fi fost contaminat ( nici asta nu e sigur). Dar, pt cei care insista ca persoana era contaminata, va spunem ca, e posibil sa aveti dreptate. Unii se pot contamina cu boala dopajului. Incurabil.
Stai linistita ca nu are nevoie de scuza ta nici cat negru sub unghie. Rationament dictatorial, din fericire instantele actioneaza putin altfel si fac diferenta intre ceea ce sustii tu in prima parte a comentariului si ceea ce sustii in a doua parte a comentariului. In rest, ea in mod oficial are tot dreptul sa-si vada mai departe de cariera, asa cum va fi ea de-acum incolo. Naspa dpdv moral pentru voi, va fi si despagubita, foarte probabil. Acum ca pentru unii n-are nici turnee de mare slam in palmares, asa cum sustineau o perioada buna, "nu va castiga niciodata", din nou nasol pentru ei, se pare ca nu prea dorm bine de asta, dar in mod oficial le are. Si ce sa vezi, inacceptabilitatea de care vorbesti tu nu e generala, are suficienti sustinatori incat sa nu dea 2 bani pe aceasta neacceptare, vizavi de ea, ca in rest avem sportivi chiar dovediti folosind doping pe care ii acceptam. In general ne acceptam hotii, caracteristica nationala si ne denigram valorile. Un smecheras permanent e intotdeauna mai valoros decat un inocent care a gresit. De asta nu cred ca o mai ducem mult ca natie, lucru ce nu ar fi atat de rau.
Nu a fost exonerata/ “ cleared” niciodata. Este condamnata definitiv/ suspendata pt “ incalcarea regulilor antidoping”, folosire de substanta interzisa. ( Roxadustat, care creste performanta/ rezistenta la efort). A fost prinsa in flagrant, la scurt timp dupa folosire ( fiind o substanta care se elimina f,repede). Dopaj dovedit, rusine absoluta. Nu toleram dopajul si nu-i scuzam pe cei care il folosesc, indiferent de nationalitate, prietenii, etc.
Nu a fost exonerata/ “ cleared” niciodata. Este condamnata definitiv/ suspendata pt “ incalcarea regulilor antidoping”, folosire de substanta interzisa. ( Roxadustat, care creste performanta/ rezistenta la efort). A fost prinsa in flagrant, la scurt timp dupa folosire ( fiind o substanta care se elimina f,repede). Dopaj dovedit, rusine absoluta. Nu toleram dopajul si nu-i scuzam pe cei care il folosesc, indiferent de nationalitate, prietenii, etc.
Cu cineva cum? Inteligentule, asa faceti, stii ca esti limitat si nu mai ai ce discuta, treci la injurii si ai rezolvat. Te-ai lamurit care e situatia? Ca bati campii degeaba? Bravo, nici nu e cazul sa mai discuti, orice comentariu iti e de-o banalitate, obsesie si abureala demne de mila. Normal ca n-ai ce discuta, ca faci pe desteptul in erori grave de opinie, la revedere, vezi-ti de treaba, esti bufonul nr 1 oricum.
noroc ca nu te doare, nu am ce sa mai discut cu cineva ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sau ca n-a scapat cu limba in roxadustat? accidental zic
Hai sa facem pariu daca a fost suspendata pentru dopaj sau nu si sa vedem care are nevoie de umplerea capului. Eu zic ca n-a fost pentru dopaj, ia hai sa verificam solutia. Dopaj insemnand "doping", adica intentie. Complet diferit de contaminare, pentru care cel mai probabil ramanea suspendata 4 ani.
Tomlijanovic a fost preferata probabil ca ar fi mai aratoasa!
nici TAS NU a spalat-o, bre! a fost suspendata pentru DOPAJ. DOVEDIT! baga-ti asta in cap - asa o sa te lauzi ca ai si tu ceva acolo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.