Alte știri din fotbal
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
După debut, Joao Paulo a numit coechipierul preferat de la FCSB
0
La câteva minute după FCSB - Botoșani, Dennis Politic a fost prezentat oficial în Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Bravo Monica!Lupta si vei reusi;Ai dovedit ca esti cea mai valoroasa dintre fete.SAchiavone are oscilatii.De multe ori e penibila.In plus e si cea mai urata jucatoare din lume. Forta Romania
bravo!! felicitari! ar avea sanse,italianca e obosita!
Daca pierd in urmatorul tur, sper sa nu le faceti penibile etc.
Felicitari! inca un tur si poate detronezi din header vreo doua cantonamente de fotbalisti obositi prin turcia
Felicitari si mult succes in continuare cu Schiavone!
bravo si felicitari. si la mai mare. tot fetele sa tina stacheta sus...
bravo MONIIIIIIIIII :D
Multa bafta in continuare Monica!
Felicitari si bafta in turul urmator!!!
felicitari Monica. Frumoasa realizare pentru inceputul de an, poate ii va da incredere pentru ceea ce va urma. Intre timp romanii au jucat si la dublu: Hanescu si E. Galovits au iesit din lupta inca din primu tur, iar Sorana Cirstea a reusit sa treaca in turu doi si la dublu. Poate va fi si o revenire a Soranei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.