Alte știri din fotbal
Hagi de România
0
FC Botoșani - Metaloglobus, în play-out-ul Superligii » Echipele de start
0
A depus plângere la CNCD împotriva FRF, acuzând echipa lui Răzvan Burleanu de „pasivitate în luarea unor măsuri dure împotriva rasismului pe stadioane!”
0
„Nu vor să fugă!” » A punctat un detaliu ULUITOR la Rapid: „Am pățit-o și eu, și tata”
0
Știri din fotbal internațional
Accidentare oribilă suferită de fiul lui Jurgen Klinsmann!
0
Pep Guardiola, război psihologic cu Arsenal: „Încă un record pe care l-am atins”
0
Haos la derby-ul din Paraguay! Femeie însărcinată evacuată, polițiști transportați la spital
0
Alvaro Arbeloa, atac la „fluierașii” spanioli: „Titlul? La ce ni s-a întâmplat cu Girona e mai ușor să luăm Liga Campionilor”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Temperaturile scad brusc în 24 de ore și încep ploile. Cum va fi vremea în ...
Libertatea
Misterul originii moților din Munții Apuseni. Urmași ai dacilor, romanilor ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
dulgheru din pacate a pierdut azi la Petrova in 3 seturi, 0-6.6-3.2-6
Eh, uite ca nu sunt verze.... Sorana ajunge in turul 3 supa ce trece si de de Brito cu 7-5, 7-5. Ea este favorita nr.2 a turneului , iar favorita nr.1 a parasit deja competitia fiind eliminata
Cum dreaku din cate tenismene sunt la turneu ati cazut voi doua la sorti.Saraca Raluca Olaru nu apuca sa treaca in turul 2 ca ba cu Dulgheru apuca ba cu Sorana Cristea ba cu Galovits.Nasol!
succes in continuare!
doar asa mai prind si ele turul 2 intr un turneu, cind se intilnesc si joaca una contra alteia...................
bv sorana!pacat totusi ca a-ti jucat intre voi(doua romance);ce tragere la sorti paguboasa...una tot trebuia sa piarda!bafta sorana in continuare....sper sa castigi turneul ,sa treci de pasa asta nasoala fara rezultate!
bv sorana, am castigat pe tine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.