Știri din fotbal internațional
Thierry Henry se roagă de FIFA să intervină după eliminarea naționalei din Capul Verde la Mondial: „Voi aveți puterea, nu eu”
0
Ancelotti pornește samba când arde casa, Anglia caută portar și starul ascuns, care NU e nici Messi, nici Ronaldo, nici Yamal » 5 concluzii neconvenționale după 16-imi: „Cine suntem? Au. Durerea!”
0
Legendarul Vozinha, după ce Capul Verde a fost la un pas de un nou șoc: „Viitorii campioni mondiali”
0
Favorită detașată » Cum arată cotele la câștigarea Campionatului Mondial înaintea „optimilor”
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
America la 250 de ani: cum văd aliații și adversarii Statele Unite acum. ...
Libertatea
Dincolo de mituri: ce sărbătoresc, de fapt, americanii pe 4 iulie. Detaliul ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Primăria București câștigă procesul cu Institutul „Elie Wiesel”: numele ...
Libertatea
Acum, specialitatea casei sunt piperchi tirgasiti. Lui Patrick ii plac foarte mult si ii trimite saptamanal pachet in Franta.
Sorana e mult mai talentata ca Simona dar e branza buna in burduf de caine. Trebuia sa fie la nivelul asta inca de acum vreo 10-12 ani.
Foarte tare. Spectacol. Halep nu a jucat niciodată la modul asta. Specialitatea casei: mingi peste fileu pana adoarme aia. Vezi ba, de-aia te-au suspendat.
Lupta romanca noastra , Forza Sorana
Hai Sorana!
Eurosport 2. Live. Pt cine e interesat
Sorana e romanca noastra, femeie adevarata, care a suparat extrema stanga cu declaratiile ei de bun simt. Hai Sorana, esti frumoasa atat de exterior cat mai ales pe interior.
Agresiva pe al doilea servici al ei , serveste cat poti de bine , (acesta este atuul ) Nu uita incepi de la 0 -0 . Vamos Sorana ...
Mult baftă frumoasei Sorana!
Succes fetelor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.