Alte știri din fotbal
Kennedy Boateng a început antrenamentele » Ultimele informații despre fostul fundaș al lui Dinamo
0
Union St. Gilloise - FCSB, primul amical pentru roș-albaștri
1
Rapid - Rapid Viena, al doilea amical al verii pentru echipa lui Daniel Pancu
0
Mesaj pentru toți locuitorii Galațiului la despărțire: „Am venit pe ușa din dos, plec cu fruntea sus după 127 de meciuri”
0
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp ar putea aduce o femeie la naționala Germaniei!
0
Real Madrid a anunțat oficial al 4-lea transfer al verii » Lovitură pentru Cristi Chivu
0
Jurgen Klopp este noul selecționer al Germaniei » Fabrizio Romano a confirmat mutarea
1
Secretele lui Ancelotti: inteligența artificială, drone, dar nu numai atât » „Încă prioritizează asta”
0
Lifestyle
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
0
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
O româncă plecată la muncă în străinătate acuză primăria, cu care este ...
Libertatea
Donald Trump, la limita rasismului într-o postare despre Europa: „Când ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Gheorghiță Vlad, inclus de Nicușor Dan în delegația României pentru ...
Libertatea
În sfârșit, se culca ziariștii... Avem liniște.
Eu intelesesem ca ea (care pe atunci era foarte dificila-nu avea„***”ca acum),se izmenea la bietul antrenor ca sa n-o mai plictiseasca cu sfaturile lui,ca stie bine ca atunci ea...se crispeaza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Berbecule,spune-mi un jucator/jucatoare de tenis roman care a castigat Wimbledon si Roland Garros...sa vedem ce o sa fie dupa Halep si Sorana..si uita-te pe cine a eliminat Cornet...cainele moare de drum lung si prostu' de grija altuia!!
Cat despre Simona...Nu mai poate!Trist,dar adevarat!M-am lamurit ca va pierde-(in fata unei adversare care venise impacata cu gandul ca n-are nici o sansa)-inca de la jumatatea primului set-cand a inceput sa se sprijine in racheta si sa se aplece cu capul in jos sub pretext ca-si leaga sireturile(ca si cum ar fi avut caderi de tensiune si ameteli-cand medicul sfatuieste pacientul ca in aceste situatii sa se aplece- pentru a-si alimenta creierul cu sange)!Nu suporta caldura umeda a verii de la Melbourne(la ora 16 cand a inceput partida erau 34 de grade C!Adversara ei era la fel de fiarta,dar Simona practic n-a mai avut rabdare si spre sfarsitul game-ului decisiv n-a mai luptat!Mai rau este ca (asa cum a declarat)- prin aceasta eliminare din optimi- se va clasa pe un loc care nu-i va mai permite sa fie cap de serie la unele turnee!
Sorana (cu vreo 3 ani in urma )catre antrenorul sau..."Spune ceva, stii ca atunci cand conduc ma crispez "..:)))
Ce treaba are Nole cu Romania ?:))Bine, el aproape nu are treaba nici cu Serbia, e resident la Monte Carlo sa nu plateasca taxe poporului sarb! p.s. Unii spera sa castige Nadal:))
Multi poate ca ne-am intrebat de ce Sorana a ramas o jucatoare de top 100-(cu unele infiltrari in top 50)?!Meciul de azi cu poloneza Swiatek-care era intr-o zi de batut-a fost edificator!Pentru ca are un mental de autsider!Adica s-a blocat-si a pierdut pe serviciul ei- exact in game-ul decisiv din setul decisiv-adica game-ul de 3-4, cand s-a facut 3-5,adversara urmand sa serveasca pentru meci!Care...nu a ratat!D-aia este o campioana!Iar Sorana a ramas doar o fata frumoasa!
Cica amandoua au pierdut in trei seturi....
Sorana a jucat cum n-am mai vazut-o. Erau multe situatii cand isi umilea adversara. Din pacate nu poate mentine nivelul inalt de concentrare, cand are adversara in mana atunci greseste inexplicabil.
penibilă! un tenis de tot ***. plus că organizatorii au băgat aer condiționat doar în terenul lui Alizee. rușine, doamna ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.