Alte știri din fotbal
Marica s-a întâlnit cu Florin Tănase și l-a luat tare: „Băi, arată urât, sunt camere peste tot!” » Ce i-a răspuns „decarul”
0
Se mută Patzaichin, Hîldan și Discobolul » Am aflat unde ajung statuile din Complexul Sportiv Dinamo
0
Europa care contează a dat DELETE României! » Ce greșeală fundamentală comitem
6
Dinamo și-a cedat fotbalistul în această seară: „Mult succes în tricoul roș-albastru!”
1
Știri din fotbal internațional
De Rossi îi ia apărarea lui Nicolae Stanciu: „Eu l-am pus să bată penaltyul. Îmi pare rău, merita acea bucurie”
0
„De neprivit!” » Notele lui Nicolae Stanciu în AC Milan - Genoa, după execuția lamentabilă de la penalty » Ce scriu italienii
0
Diego Simeone l-a atacat frontal pe Vinicius, în timpul meciului: „Asta îți va face Florentino, ține minte!”
0
Pep răsuflă ușurat! Arsenal, ținută în șah de Liverpool, care n-a avut șut pe poartă + Clasamentul din Premier League
0
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
17
Un primar din SUA le cere agenților lui Trump „să se care dracului” din ...
Libertatea
Troc între marile puteri pentru Venezuela, Ucraina și Taiwan? Expert: „SUA ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Moldoveanul de 25 de ani găsit mort pe un câmp a fost împușcat în tâmplă de ...
Libertatea
E una din ultimele sale prezente in tenis. S-a dus sa joace cu cei mai buni, pentru o ultima data. Posibil sa fi fost si insistente din partea tuturor. Sigur ca e un exercitiu imaginar destul de dificil, dar hai sa incercam, cumva, sa ne punem in locul lui. Personal nici nu cred ca ma interesa daca primesc ceva sau nu, mergeam sa joc.
Abereaza crancen baiatu asta, face tara occidentala MBS ? Tara care iti transeaza (la propriu, ca la macelarie) detractorii, cu tupeu, chiar in ambasade/consulate din tari NATO ? Useful *** indeed.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-au dus pana la Ronaldel acasă, sa joace o tablă , nimic altceva. Uite, se întâmpla. Nadal si-a făcut niște socoteli, a vorbit si cu Nenea Tiriac si si-a dat seama ca sta destul de rău financiar. A încercat ceva (si) cu Halep, dar nu i-a ieșit. Ce sa facă bietul băiat?
pina si eroul Rafalito a mers in Arabia pt bani, sint dezamagit, io credeam ca Rafalito e un sfint, sau cel putin asa am inteles din articolele elogioase aparute cu ocazia anuntului retragerii ...amu vad ca nici Rafalito nu-i vreun sfint, e la fel de ahtiat dupa bani ca Nolito, nici o diferenta
Cred ca ati atins un record cu aceasta compunere de clasa a doua. Cuvantul controversat in fiecare paargraf, ba chiar de 2-3 ori. Plus ca repetati de TREI *** ORI aceeasi informatie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.