Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Pentru crima de a nu fi spălată pe creier.
Ce repede uită oamenii... Trăiască și înflorească Republica Socialistă România în frunte cu conducătorul ei suprem! La Multi Ani stejarului din Carpați!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E asumată treaba. Nu rușii au bombardat Belgradul acum 25 de ani, va trebui sa treacă cel puțin o generație pana vor mai uita. Dacă vezi cine e premier la ei e clar ca nici sârbii nu mai sunt ce au fost odată, dar totuși …
Pentru ?
ce jocuri? Nu a vrut sa isi faca un vaccin. De cand e asta un lucru rau?Daca murea era treaba lui, daca nu la fel treaba lui. Despre ce jocuri este vorba? E treaba omului ce face si ca el au fost miliarde, de el se stie pt ca e persoana publica
Superb! Nole și rusoaica Rybakina sunt favoriții mei, vreau sa ii văd pe toți ăia cu steagul Ucrainei la profil cum crapă de ciuda! :-)))
Novak Djokovic povestea despre clipele grele si infricosatoare traite pe cand era copil si belgradul era bombardat de fortele nato, si rusii au fost singurii din regiune care au condamnat atacurile. Cu siguranta ca au ramas traume si sarbii nu uita, asa cum nu uita nici cei din srebrenita de nenorocirile facute de sarbi acolo in iulie 1995. Si exemplele pot continua la nesfirsit. Cert este ca in cazul unui conflict militar nu toata lumea este de partea uneia dintre partile implicate.
"Printre singurele tari"...ma zgarie pe urechi cand va citesc! Nu stiu cine o fi autorul, dar sigur nu a prea dat pe la scoala.
Si eu as putea sa cer sa nu mai ai dreptul la opinie, ca nu ai multi neuroni ... ce bine e ca inca nu se poate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.