Alte știri din fotbal
Ofri Arad încă nu a debutat la FCSB, însă a intrat deja în gura lui Becali: „L-am lăsat eu pe MM...”
0
CFR e pe val: al doilea transfer anunțat în 25 de minute
0
Ce a declarat Ofri Arad, noua achiziție de la FCSB, pentru presa din Israel: „Când am auzit că este vorba despre Steaua București, am simțit imediat ceva special”
0
Transfer a doua zi după FCSB - CFR: l-au repatriat după un an și jumătate
0
Știri din fotbal internațional
Anunț despre viitorul lui Carlo Ancelotti: „Ambele părți sunt interesate”
0
Alexandre Pato vrea să cumpere o echipă din Anglia
0
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Situație incredibilă » Cremonese și-a uitat portarul, iar autocarul clubului a plecat fără el
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
nu-mi vine sa cred, ati ratat ocazia unui titlu senzational: "Halep, eliminata la Stuttgart". sa fi vazut ce de clickuri
Ce *** :)))) Ne spune pe ce loc sunt chinezoaicele la simplu :))) Dar nu ne spune ca ele sunt pe locurile 72,respectiv 81 la dublu . Personal cred ca Simona cu Belinda au jucat pt acomodare. Desi nu e usor sa joci un meci la dublu cu o partenera noua.Si mai ales daca nu cunosti schemele unui joc de dublu. Si in plus dublul e de la o vreme si o loterie prin sistemul asta penal cu un super tiebreak in caz de 1-1 la seturi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si am mai zis ca nu mai intru pe *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca meci de acomodare (zgura, joc la fileu etc) ideea e perfecta. Rezultatul nu conteaza, comentariile rautacioase sau titlul "bomba" tip fotbalist gsp, sunt penibile. Hai Simona!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
facem *** pe machidonesa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"frumoasa"=)))) ....a luat bataie!! se pare ca micutul Ponte ..trage tare pe ea_+))))e obosita+))
meci de dublu si marele ziarist ne spune pe ce locuri sunt chinezoaicele la simplu, fara sa precizeze asta, incercand sa transforme infrangerea Simonei din banal in senzational. poate-i platit la nr de accesari pe articol. parca citesc suplimentul sportiv al unui tabloid
Oare isi va mai reveni vreodata Simona, dupa lovitura asta? Eu nu cred!
aia de la prosport au pus un titlu mai aiurea decat al vostru. cel putin lor nu le-am facut onoarea de a le accesa articolul. ce lovitura grea pentru Halep ....!!! vai vai vai. ea mai participa din cand in cand si la partide de dublu ca sa-si imbunateasca jocul la fileu. atat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.