Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Egiptul a depus plângere la FIFA, după înfrângerea cu Argentina
0
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Nu pot fi de acord cu un asemenea articol. Concluzia la care din fericire a ajuns si autoritatea australiana este ca nu se fac exceptii pentru nimeni si consider ca este o victoriei a normalitatii.
Si care este vina lui Nole aici? Crezi ca el i-a interzis juniorului participarea? Presupun ca te-ai vaccinat din convingere. Pentru tine este foarte bine. Dar de ce incerci sa impui si altora convingerile tale? Nu toti trebuie sa avem aceleasi convingeri, nici macar in discutia despre un vaccin experimental.
Nu, Tsitsipas, Nole nu te face pari un fraier, doar te arata ca esti *** care sta cuminte *** si asculta toate ordinele, cat de absurde ar fi ele.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum, comunicate oficiale OMS si EMA sunt nemernicii? Te ajuta colegii cenzori ca argumente nu aveti...
Pleaca ma, oricine poate cauta tampenii de genul celor postate de tine, lasa propaganda aici. Nu convingi pe nimeni cu nemerniciile alea.
Pentru a supune mase mari de oameni, ii asmuti pe unii impotriva altora. Stefanos il acuza pe Nole, in loc sa realizeze ca regulile australienilor sunt ***. Indiferent daca cineva a ales sa se vaccineze sau nu (care e dreptul fiecaruia), jucatorii se pot testa inainte de antrenamente si inainte de meciuri. Daca sunt sanatosi, joaca. Simplu si eficient. PS. In august 2021, Stefanos declara ca ezita cu privire la vaccin, pentru ca nu a fost testat suficient. Cam in perioada cand Jeremy Chardy a avut probleme uriase de la vaccin si punea ca regreta ca l-a facut. Daca Tsitsipas nu a avut "***" ca sa mearga pe principiile lui pana la capat, asta chiar nu e vina lui Djokovic!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Realitatea e ca esti prost daca chiar crezi ce ai scris.Sper ca glumesti.
Oh unde erau oamenii mari
Plin de sosoci pe site-ul asta, dezgustator!
Nu e vorba de frica de vaccin, este vorba daca un campion care nu respecta regulile unui turneu si al unei tari si care isi pune parintii sa declare la TV si in mass media ca e discriminat si ca isi bat joc autoritatile australiene de el, ca sta intr-un camin in care stau si oamenii de rand. Disperarea lui/lor nu e vrednica de un om care se da mare campion. Daca era un campion si un om corect, statea acasa sau se vaccina, ca restul jucatorilor nu-s mai prejos ca el!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.