Alte știri din fotbal
Prima mutare pregătită de Rapid pentru la vară: vine de la CFR Cluj
0
Nicolescu l-a luat deoparte pe Vassaras la Adunarea Generală: „Reproșuri? Nu suntem la nivelul ăsta”
0
Cine e personajul care a declanșat cenzurarea lui Ilie Drăgan: „E om politic, cu funcție importantă. E posibil așa ceva?”
0
Rapid, sancțiune dură din partea Comisiei de Disciplină » Câte sectoare de pe Giulești vor fi închise la meciul cu „U” Cluj
2
Știri din fotbal internațional
După eliminarea din Champions League, toată lumea vorbește despre cămașa lui Pep Guardiola » Cât costă
1
Marius Șumudică, dat afară de la Al Okhdood după două victorii în 14 meciuri: „A fost o onoare”
4
Barcelona vrea să scadă suma de transfer a lui Bastoni » Trei jucători sunt propuși la schimb echipei lui Chivu!
0
Fostul antrenor al lui Răzvan Marin a fost demis » Fără victorie și numai patru puncte în ultimele 100 de zile!
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Un fost fotbalist român și-a invitat socrii la restaurant și a trimis hoții ...
Libertatea
Economistul american care a prezis criza din 2008 avertizează: „Urmează un ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Kremlinul îi sugerează lui Donald Trump să impună sancțiuni împotriva UE ...
Libertatea
Numai ca ultimele meciuri - adica alea 3-au fost pierdute de Simona!Darla acest turneu, nimic nu e "stabilit"!Simona castigase ultimele meciuri cu Svitolina,dar ieri a pierdut-cu toate ca ruska nu prea punea in teren primul serviciu!Tenis feminin!
Aha, daca bate are bulan..:))))Dupa fiecare meci pierdut apar "specialistii", adica frustratii..Cand nu avea in palmares nici un turneu de GS, de ce nu are, acum are doua, da, dar de ce nu castiga si alte turnee.?.Apropo, stii cate turnee a castigat in 2019 Svitolina ?
Ma tem ca va pierde Simona! E clar ca NU se poate concentra, ii este frica de victorie, vrea să învingă, dar psihicul o face sa se mulțumească cu putin! Dar poate sa fie pe o perioadă lungă concentrată la maxim...păcat, de altfel " pute" de talent! Are nevoie de un psiholog f. bun și atunci va câștiga tot ce vrea!
As fi surprins sa piarda! Pliskova e praf (norocul ei ca s-a accidentat Bianca ca altfel o umilea!), Simona in 2 seturi! :-)))
Castiga Halep 100%...are 7 victorii din 10 meciuri cu Pliskova....
UNDE?
SE ASTEAPTA CINEVA SA CASTIGE HALEP ?????
Bate Halep si merge in semifinale,la bulanul pe care il are!Cu Pliskova s-au vazut din plin limitele tehnico tactice ale campioanei noastre!Dupa Wimbledon a tinut-o numai in chefuri si amoruri.....s-a vazut din plin!Fizic e aproape praf si a cam ruginit,bine i-a zis-o Cahill!Nu se poate intr-un an intreg sa castigi doar un turneu.....ce-i drept,cel mai tare.....dar,doar 1 turneu?Ridicol....
Hai Simona!
Iuruc e preparatorul fizic?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.