Alte știri din fotbal
Ioan Varga merge la TAS în cazul fostului jucător căruia trebuie să-i plătească o avere: „De viața lui extrasportivă…”
0
Mihai Stoica, detalii despre transferul lui Mihai Lixandru: „Sunt prieten bun cu impresarul lui”
0
Răzvan Sava a semnat cu Craiova » Detaliile contractului
0
România, adversar infernal în primul baraj pentru Campionatul Mondial
0
Știri din fotbal internațional
Înlocuitorul lui Răzvan Lucescu poate sosi direct din LaLiga!
0
Portughezii au ajuns în pragul unui „război civil”! » Cristiano Ronaldo ar fi „boicotat” de colegi la Mondial
0
Lamine Yamal, anunț despre situația medicală: „Este inutil”
0
Marcatorul Portugaliei la Campionatul Mondial a stârnit indignare cu declarațiile despre Cristiano Ronaldo: „Lipsit de creier”
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
1
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
Nicușor Dan s-a blocat când a fost întrebat de ce nu a consultat PNL ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ionela Ciolan, expert în securitate europeană: „Regiunea Mării Negre rămâne ...
Libertatea
Și cum să nu-ți placă tenisul !
total de acord! Cu toate ca ma cam irita neparticiparea ei la un turneu imediat urmator, dar eu sunt telespectator si vreau sa vad ovad in cat mai multe meciuri :) si cum spuneai si tu, a reusit sa castige 3 trofee din 4 turnee, care, dupa parerea mea este un lucru extraordinar! Oricum, anul asta presimt ca o sa faca si pasul ala mai mare si anume castigarea un GS oficial (Roland Garros)
Imi place cel mai mult de adversarul lui Hanescu...James Duckworth...In traducere libera, James, care valoreaza cat o ...rata... Hane, asta e momentul Sa castigi usor eventul Te scoli bine dimineata Si cu racheta ,.impusti rata!
Si la Hoffman Cup tot țara reprezintă însă deocamdată nu avem cu cine sa ne prezentam, deci pt mine ca roman, prefer sa o facă cu brio la astea 3. Dacă mai împușca un milion si la Miami bravo ei, are toată susținerea ca si pana cum. Cred ca Simona o știe si ea f bine, nu vrea sa își supere fanii care au împins-o de la spate si in Dubai si in Califirnia nu mai zic ca sigur vor veni si la turneele europene in nr si mai mare, dând cu flit jocurilor unde reprezintă țara.
://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/86983/2368/4/ipek-soylu-abd-acik-tenis-turnuvasi-nda-zafere-ulasti
drakulastream.eu
Alexandra Dulgheru - Oceane Dodin 6-4, 4-6, 6-1; Andreea Mitu - Ipek Soylu 0-6, 1-6
Ia să vedem dacă știe cineva, cine transmite Miami ?
În turul 2 al calificărilor, Alexandra are ca adversară o turcoaică, Soylu Ipek, care abătut-o pe MItu 6-0, 6-1. E o bunăciune turcoaica !
Calificari Miami Open:....-Alexandra Dulgheru (ROU) - vs.- Oceane Dodin (FRA)...6-4....4-6...6-1 BRAVO Alexandra!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.