Comentarii (24)
elgabri
elgabri  •  07 Septembrie 2020, 00:31
Postat de zdromburici pe 07 Septembrie 2020, 00:29

Daca te loveste o masina pe trecerea de pietoni, din neatentie, la fel zici? Daca iti pica un ghiveci in cap, scapat de la etaj din greseala, la fel zici?

Scuze dar nu vad trecerea ;))))

zdromburici
zdromburici  •  07 Septembrie 2020, 00:29
Postat de elgabri pe 07 Septembrie 2020, 00:20

Djokovic nu a gresit absolut cu nimic, a fost doar o intamplare !!

Daca te loveste o masina pe trecerea de pietoni, din neatentie, la fel zici? Daca iti pica un ghiveci in cap, scapat de la etaj din greseala, la fel zici?

1134078679950650
Moldovan Mol  •  07 Septembrie 2020, 00:15
Postat de andrei.33 pe 07 Septembrie 2020, 00:08

ATP l-a executat pe Novak.

mai degrabă s-a executat cu mâna lui

xclx
xclx  •  07 Septembrie 2020, 00:14

Da aia la ce era atenta? La viteza avuta de minge se putea trage de 3 ori ...

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează