Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
totusi nu inteleg unde e socul in duelul asta. senzational, extraordinar!
Cand se joaca primele meciuri?
Alexandra Dulgheru e accidentata , nici nu participat la ultimele turnee. Are o lovitura la glezna dreapta...
e posibil ca dulgheru sa fie accidentata
Bafta fetito ! Lupta ca un pui de dac si daca pierzi sa tii minte un lucru : Dacii nu plang niciodata. Reanvie si inving !
sorana se va califica in turul 2 ..o sa castige lejer cu edina pentru ca ea evolueaza mai bine pe zugra decat pe iarba ..hanescu bate ..crivoi pierde..pavel pierde din pacate:( ..monica bate ..olaru nu se stie..avem sanse cu sorana ..monica si hanescu sa fim in turul 2 ..crivoi ai pe nicaria ala pierde suta la suta si in rest nu se stie si sorana pote sa piearda spre ex
dulgheru nu e pe tablou, e posibil sa fie accidentata, din turul 2 al calificarilor de la ultimul turneu, scria ceva pe site-ul turneului respectiv
Hanescu are culoar si poate ajunge destul de lejer in turul 3...i-a batut recent pe acesti posibili adversari, iar Lapentti e jucator de zgura...pe iarba nu face mare lucru. Cirstea pararea mea ca va face turul 3.
unde-i socul? locul 28 cu 80 si ceva. mare soc... sorana va castiga fara problema. toata admiratia pt cariera dificila a edinei. dc avea valoare reusea pana acum. poate ea nu poate mai mult decat undeva intre 50-100 mondial. imi pare f rau pt alexandra. pacat ca pierde momentul acumulat dupa varsovia. are insa valoare si va reveni la fel de puternica.
Merci jiji pt informatie ; Pacat pt ea asteptam sa revina cu noi victorii ! Este o luptatoare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.