Alte știri din fotbal
Premieră la Hermannstadt - FCSB: primul jucător născut în 2010 a jucat în Superliga
0
Ovidiu Ioanițoaia comentează angajarea lui Baciu la FCSB: „S-a ales praful!”
0
Eventul cu Universitatea Craiova are urmări pentru Olexandr Romanchuk
0
Planul secret din vestiarul Craiovei! Mihai Rotaru va băga mâna adânc în buzunar
0
Știri din fotbal internațional
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Modelul istoric după care sunt inspirate
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
bago piturca ca titular la echipa nationala poate asa avem sanse sa ajungem departe :)), acum serios , un super jucator de fotbal ne-ar trebuii cum e SIMONA la tenis sa avem ca sa putem spera si noi la calificare la !!!
Piti e uimit oricind cineva cistiga, el nu-si poate imagina asa ceva
mai tov LABISneanul fii un pic mai coerent sa "intelege" si noi ceva ... si daca tot esti tare in gAura puneti echipa la profil, sau ti-e rusine cu ea !!!
asa e, au ajuns niste neica nimeni sa incerce sa manipuleze poporul, si culmea, chiar reusesc !fac interviuri imaginare, povestesc discutii care au loc in particular, iar la sfarsit o baga pe aia cu :" surse gsp"..incet incet, devenim o tara bananiera !
...pe dodel il eclipseaza ! :)
Poate o cheama la Nationala :))) La orice ora e mai buna decat Stancu, Torje, Maxim si Sinmartean :)))
Hahaha! Nu vezi ca totul a devenit in presa asta de doi bani "soc", "tragedie", "drama", "oroare"? Nici cand mureau ucrainienii aia in strada nu vedeai atatea incercari jenante de a atrage prostimea sa citeasca niste aiureli.
Cine sa mai stie, fratilor? Poate o mai scrie si portarul cate un articol. Poate electricianul... Vine sa mai repare o priza, mai scrie si el ceva ca oricum e la liber. Acum exista inca o varianta, sa fie "jurnalisti" de soi astia care fac articolele iar saraca femeie de serviciu sa stie romana mult mai bine decat ei. In cazul asta imi cer scuze in fata doamnei.
"Şi portarul Costel Pantilimon a vorbit la Dolcesport despre performanţele Simonei Halep imediat după "şocul" Barcelona - Manchester City" Ce a fost atat de socant pentru voi? Sau iar s-a apucat femeia de serviciu sa scrie articole si voia sa scrie "jocul" ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.