Alte știri din fotbal
Farul - Chindia Târgoviște, finală pentru „supraviețuirea” în Superliga » Stoican încearcă să evite o rușine de proporții
7
Radu Drăgușin a identificat o problemă, la debutul lui Gică Hagi: „Lucrurile sunt mai puțin clare”
1
Se îngroașă gluma cu Boateng » „Sunt dispus să negociez cu FCSB”
10
Hagi nu se lasă » Doi jucători care au refuzat naționala, pe lista „Regelui” pentru următoarele acțiuni
4
Știri din fotbal internațional
Amical internațional întrerupt în minutul 87 » Dintr-o dată nu s-a mai văzut nimic nici la TV
0
UEFA a ales cel mai bun prim 11 al sezonului în Champions League și a desemnat vedeta
0
Nepotism la lot? Convocarea pentru Mondial la care nimeni nu se aștepta
0
Lotul Algeriei pentru Campionatul Mondial din 2026
0
Lifestyle
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
„A zis «mami» și a căzut secerat”. Declarația sfâșietoare a tatălui care ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
cordos acum vino tu si mai spune ceva. E romanca si trebuie sustinuta dar cineva trebuie sa ii atraga atentia , pentru ca nu e pe drumul cel bun . Trebuie sa explodeze odata , sau poate lumea vrea prea multe de la ea si nu poate.
BoJo nu JJ . ar vrea ea...
overranked...
Bratchikova , Vandeweghe , Pliskova , BMS , Rodionova ,Sevastova , Jabeur,Anabel Medina, Silvia SOler , Kerber(adversar mai greu) , Malek , Anabel Medina , Anabel Medina , Morita , bertens , Larsson . La ultimul turneu a batut-o pe Pironkova care e buna pe iarba dar in sezonul asta a fost varza , Jankovic si foarte foarte multe Bye-uri pt rank-ul ei . Astea sunt marile victorii ale Soranei in acest sezon. CU multe infrangeri la necunoscute . Intr-un cuvant OVERRANKER. PUNCT.
corect . sorana joaca si multe turnee. ea iese in turul 3 cam la toate turneele si are timp de odihna suficient .
cica nu are cine stie ce rezultate ca junioara si ea are deja 2 finale de WTA la 16 ani :)))))))))))))))))) Ma tu crezi ce spui ?
daca pui problema asa ai si tu dreptate dar doar pe jumatate :)
dar tu de unde stii ca-i e gândul la barbati ?esti cumva vreun fost prieten de-al ei si te-a parasit pt altul ? Sau doar latri si tu asa ?
@peter iti dau doar 3 exemple de intamplare in tenis, toate 3 lidere mondiale: safina, jankovic si wozniacki. nici una dintre ele nu au meritat pozitia ocupata fiind cel mult jucatoare de locurile 10-20, nici una necastigand un turneu de mare slem.
n-a fost o junioara de exceptie. mie sincer mi-a placut cum a jucat Vekic dar dupa ce terenul a fost ud. si vorbim de o suprafata, adica de iarba, pe care unii jucatori au rezultate. sunt jucatori care n-au rezultate pe celelalte doua-trei suprafete iar pe iarba au. mai discutam noi, dar mie mi se pare ca un fel de unguroaica aia Timea Babos de care nu s-a mai prea auzit dupa. Donna Vekic a pierdut la Roland Garros la una Burdette in doua seturi in primul tur. nu si-a justificat locul in primele 128. sa te uiti si tu pe rezultatele ei ca nu vorbesc prostii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.