Știri din fotbal internațional
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Start de partidă!
0
Start în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Cand un afon scrie articole ,toata lumea e bulversata ! :)))))) Bre jurnalistule, arbitrul NU a contestat ca mingea a prins linia , daca contesta asa ceva era punct pentru Serena si nu se mai repeta punctul, care, in opinia mea, trebuia acordat Vikai.....Deci, arbitrul a dat minge buna, dar a dictat eronat repetarea punctului..( Serena trimisese in fileu ).....De la aceasta decizie , Vika nu a mai fost....Vika !!!
https://www.facebook.com/tennis.de.camp
A-ti ramas in locul celor 2 jucatoare sa va contraziceti?
Asa se intampla cand cel care scrie articolul habar nu are ce s-a petrecut pe teren. Unul din arbitrii din spatele terenului a strigat out, dupa ce Serena a lovit mingea. Fiindca situatia era contestabila, a intervenit arbitrul de scaun care a dat minge buna. Greseala a constat in faptul ca s-a decis repetarea punctului in loc ca punctul sa-i fie acordat sportivei din Belarus. Regulamentul spune ca daca mingea este lovita dupa ce arbitrul de linie striga out, punctul se repeta doar daca cealalta jucatoare trimite mingea in teren, iar evident Serena a trimis in fileu. Aici e greseala, punctul nu trebuia repetat. Dar asa se intampla cand unu scrie cu picioaele, mai apar o mie de nepriceputi sa ii confirme aberatia.
raspunde ba huliganule frumos ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trollule, de cand apreciaza jucatorii daca e out sau nu? A fost o decizie de arbitru... Mai bine vezi ce mai e nou pe la *** ca la tenis esti praf. P.S. Daca stii ce culoare are mingea nu se cheama ca stii tenis :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
la ce meci te ai uitat ***? mingea a fost pe linie, cum dracu sa fie punctul serenei. marea campioana supranumita si 'queen' , daca era fair play ii lasa mingea azarenkai care a meritat punctul, c10ar@ a dat in fileu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Azarenka tupeista rau,...dupa ce ca punctul era al Serenei ,....tot ea cu arogantele.
Cu toata tehnologia video si *** asta tot a repetat mingia pe care o pierduse.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.