Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
Tomase, ești puțin supraponderal. Îți recomand să citești seria lui Vlad Mușatescu cu Unchiul Andi:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca sambata e finala:). Asa ca ai "grije" cum te organizezi:))
Hai să-mi intru în rol pentru meciul următor. Deci pentru sferturi s-au folosit: dramatic , eroic, magistral. În semifinale merg apoteotic, unic, mirobolant, supermandrie și supereroina! După finală mai vedem:))
Lasa-i pe muritorii de rand, nu te lasa influentat, ei nu stiu ca ultimul lucru pe care si-l doresc ar fi sa zici de bine despre Simona INAINTE de finalul meciului! :-)))) Ultima data si-a rupt (aproape) glezna .... :-((( Si ai dreptate, mingea aia cu fileul cu care Simona a castigat setul 2 a fost pur si simplu o ciocan aplicat in crestetul adversarei dupa ce a avut minge de meci si a salvat atatea mingi de set! Bravo Simonica si succes maine! :-)))
Maestre, JOS PALARIA !!! Ai fost la inaltime si azi! :-))))) Si ai facut milionele de romani fericiti! :-)))) Sper ca ai pastrat resurse si pt meciul cu ... superba cehoiaca :-)))))))
Uite că mi-a ieșit:))
Asa un meci senzational doar Simona, fata noastra de aur poate sa faca...Surpriza este imensa ceea ce nimeni dintre noi nu credea ca dupa 1-5 urmeaza 6-5...Merita Simona sa castige sa devina nr. 1... Bravooo si felicitari Simona scumpa !
Crede-ma că ți-asi zice niște vorbe dulci de familie însă nu mai îmi permit, mă baneaza gazeta iubitoare de roșu și albastru de îmi merg fulgii.
Daca era Halep in situatia aceasta, mai ales daca esti ardelean incepeai cu "mentaliatea balcanica", "daca era nemtoaica... ". Acum toate femeile sunt labile...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.