Comentarii (191)
claudiu.h12
claudiu.h12  •  19 Mai 2018, 20:27
Postat de Robert Damian pe 19 Mai 2018, 20:10

Este cea mai mare Trisoare din circuitul feminin,din toate timpurile!!!!Nu doar pentru ca s-a Dopat Ani de zile,ci si pentru Urletele Macabre din timpul meciurilor,pentru Pauzele de vestiar Doar pentru a Taia elanul adversarelor,pentru Intarzierile repetate la serviciu fara sa fie sanctionata,pentru Aroganta ei,bazata pe Lipsa de Fayr-play,si pentru ce povestea despre ea in intimitate,cantaretul respectiv!!!Caracter infect!!!!

Cine , ce cântăreț ?!?

randoom.___
randoom.___  •  19 Mai 2018, 20:27
Postat de Robert Damian pe 19 Mai 2018, 20:22

Care Femeie?????Ne-a Lamurit un anumit cantaret despre asta!!!!Iar cine nu a intalnit vreodata o femeie de 1,92 m inaltime,nu stie ce vorbeste cand o considera o frumusete!!!Cu parul de pe fata si pete ciudate(de la Dopaj,probabil!!)sanchi mare ...femeie!!!!Doar la inaltime!!!!!

are 1,88.

194362334230310
Robert Damian  •  19 Mai 2018, 20:22
Postat de Adrian Dinu pe 19 Mai 2018, 20:16

Pauzele de vestiar , o mizerie de tactica nesportiva , a unei femei a carei privire spune totul ...

Care Femeie?????Ne-a Lamurit un anumit cantaret despre asta!!!!Iar cine nu a intalnit vreodata o femeie de 1,92 m inaltime,nu stie ce vorbeste cand o considera o frumusete!!!Cu parul de pe fata si pete ciudate(de la Dopaj,probabil!!)sanchi mare ...femeie!!!!Doar la inaltime!!!!!

1216981468445191
Viorel Beches  •  19 Mai 2018, 20:16
Postat de duffyduck pe 19 Mai 2018, 20:12

Hai sa nu ne facem de ras si sa scriem "a-ti disparut". Stiu ca fondul conteaza, nu forma, dar totusi ...

Corect, din cauza vitezei, la formarea timpului la perfectul compus se scrie fara cratima

mosvasile
mosvasile  •  19 Mai 2018, 20:14

Dupa meciul lui Nadal cu Djocovic tribunele s-au golit!In comparatie cu tenisul jucat de cei doi campioni adevarati,tenisul feminin e o bascalie!*** au plecat la restaurante, iar romanasii nostri-vai noua- au plecat si ei,***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

duffyduck
duffyduck  •  19 Mai 2018, 20:05

A demolat-o Halep - si in primul set, si in al doilea. Nu stiu ce a fost cu Halep in primul set, pe propriul serviciu, dar pana acum meciul trebuia sa fie gata cu 6-0 6-1 pentru Simona. Joaca entuziasmant.

duffyduck
duffyduck  •  19 Mai 2018, 19:56

Doua jucatoare foarte bune per total, un meci frumos. Sunt mandru de Simona Halep. Nici un barbat din Romania nu ar trebui sa indrazenasca sa deschida gura - in conditiile in care singurele performante sportive din ultimii 10 ani sunt obtinute la feminin: Halep, handbal, volei, scrima, natatie, tenis de masa, etc

duffyduck
duffyduck  •  19 Mai 2018, 19:53
Postat de fancraiova pe 19 Mai 2018, 19:51

Davai Davai Masha !!! Bate cocostarcu mincinos campeoana fanilor de carton .

Oricand o prefer pe Simona, cu care ma identific, decat o dopata ajutata sistematic de URSS

e.moti.on
e.moti.on  •  19 Mai 2018, 19:52

n o sufar pe rusoaica asta ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

duffyduck
duffyduck  •  19 Mai 2018, 19:51

Sarapova e o trisoare. A fost prinsa dopata, e o trisoare si in caracter. Un om de nimic. Urla, trage de timp, la serve, triseaza pe serviciul adversarelor, se cearta cu arbitrul de scaun - e dezgustator.

  • 1
  • •••
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • •••
  • 20
Comentează