Alte știri din fotbal
„Am multe guri de închis!”. Prima reacție a lui Anderson Ceara, după ce a picat transferul la FCSB
0
Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB și are un mesaj pentru fanii care cer transferuri: „Vi se pare slabă echipa asta?”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Știri din fotbal internațional
Directorul GSP, uimit: „Cum să spun, e ca scoasă din țiplă”
0
Elias Charalambous și-a găsit echipă și va avea ca obiectiv Europa! Semnează și Pintilii?
0
Directorul GSP, dialog relaxat cu Lionel Messi: „E «băiat de băiat». Îl iubesc sincer!”
0
A apelat la un mental coach din cauza lui Leo Messi: „O alegere necesară pentru a rezista presiunii și criticilor”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
„Ordinul a fost: Deconectați-vă de la internet, acum!”. Ziua în care 100 de ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Doi producători auto acuză Ministerul Mediului de decizii anticoncurențiale ...
Libertatea
Judecând mai la rece, totul a început cu stângul si era sortit eșecului, numai cei foarte optimiști am sperat in calificare. Am ajuns in Grupa Mondiala in ciuda faptului ca Simona a decis sa nu vina in Canada pt un Porsche iluzoriu, deci sa o beștelim acum pe Mitu care a contribuit la calificare nu ar fi corect. In ultimile 6 luni fetele păreau foarte optimiste si dornice sa faca o figura frumoasa, Simona si-a cerut scuze si cu toții de abia așteptam meciurile. Insa ca in orice întreprinzi în viata ai nevoie si de noroc si de cele mai multe ori socoteala de acasa nu se potrivește cu cea din târg. Simona a avut o cădere continua de forma in toamna, cădere continuata in turneele din acest an in ciuda faptului ca avea acum un super antrenor. Știind ca risca sa ne dezamăgească pe toti Simona a preferat sa se ceara afara, insa nu am nici cel mai mic dubiu ca Tecsor a facut-o sa se răzgândească știind ca nu va putea conta pe Begu si ca pe Pliskova o bătuse si-ntrun picior la Sidney. Din păcate fetele noastre, toate, au început sezonul extrem de slab in turneele individuale, si nu avea cum sa nu se reflecte asupra echipei. Reproșurile sunt nefondate desi fustrarea e mare fiind atat de aproape de o mare performață, am aliniat cea mai buna formație dupa "calculul hârtiei" iar fetele au facut tot ce le-a permis valoarea si forma de moment . Am pierdut, nu-i sfârșitul lumii, capul sus si de acum înainte sa plângă doar adversarele!
Am pierdut din cauza lui Halep.
"un sut in fund"... ce elegant vorbeste, mai sa fie...
Serviciul bun face 50% din punct.
Fetele noastre au fost atît de afectate de înfrîngere încît și la finalul meciului au plîns...asta-i tot ce conteaza acum
Fetele noastre, capul sus!
Fetele noastre au facut ce au putut.TVR1 este o rusine! La Revolutie s-a vazut prima data.
Desigur Halep ne-a demostrat ca nu e chuck norris de multa vreme , ce a fost trist de urmarit in meciul de dublu evolutia R.olaru din cate stiu are ceva vechime si ea in tenis dar asa serve de copil rahitic rar intalnesti , iesiti la un teren de tenis si urmariti oameni la intamplare amatori cu servicii mult mai bune decat ce a arat astati raluca .. imi pare rau dupa aceasta eliminare doar pentru Monica si Andreea s-a vazut cat suflet au pus in aceasta calificare .. sunt convins ca Andreea cu o alta partenera de joc ar fi facut un meci frumos
Mda... De Park halep dak e nr 3 tre sa bata pe oricine..atât s-a putut azi...nu k a pierdut halep...a pierdut România,dar k de obicei apare câte unu care arunca cu noroi...deși el poate nici nu știe nici o jucătoare
serios? si de ce a ratat cineva calificarea o jucatoare care a pierdut un meci si a castigat altul? sa-ti amintesc ca un alt fost numar 2 mondial, kvitova, a pierdut ambele meciuri, si totusi echipa ei castigat? o intalnire de fed cup se castiga in echipa se pierde in echipa. toata echipa a ajuns pana aici, toata a pierdut aici. restul sunt povesti pt frustrati
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.