Articol de GSP - Publicat marti, 13 martie 2012 00:00 / Actualizat marti, 13 martie 2012 16:23
Între două turnee, la Indian Wells abia bătînd-o pe Simona Halep în turul 3, Maria Şarapova îşi face timp pentru afaceri. Ultima idee care i-a venit tenismenei din Rusia este să-şi lanseze propria marcă de bomboane. Nu i-a venit greu să-i găsească numele: ”Sugarpova”.
Vezi sus mai multe imagini cu Şarapova.
”Este un proiect care-mi place cu adevărat”, a mărturisit Maria (24 de ani). Actualul nr. 2 mondial a adăugat: ”E deosebit de distractiv. Eu sînt foarte lacomă şi doresc să fac ceva pentru care oamenii să facă pasiune. Mă voi implica foarte mult, voi investi timp şi bani. În curînd voi proba noul produs. O să aibă diferite forme, cum ar fi de exemplu mingi de tenis. Sper să placă tuturor”.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani