Comentarii (65)
roberto_alex01
roberto_alex01  •  17 Mai 2013, 20:10

Respect si Felicitari Simona,pur si simplu ce ai facut la acest turneu de la Roma este incredibil,fantastic nu am cuvinte sa te felicit,ma-m uitat la toate meciurile cu tine de la acest turneu si ai fost perfecta,ai facut un tenis foarte bun si astazi ai facut la fel si mi-ai oferit o zi frumoasa si sa fiu inca odata mandru ca sunt Roman,mai avem talente in Romania in sport si trebuie respectate mai ales ca la noi nu se investe in sport ca in alte tari si uite ca din cand in cand mai reusim si noi performante.Simona indiferent de rezultatul de maine o sa te apreciez in continuare si ai un spirit de lupta cum rar am vazut la sportivi nostri.RESPECT Simona Halep.

elfs77
elfs77  •  17 Mai 2013, 20:06

Ar trebui totusi sa-si mai lucreze bratul de lovitura la sala de forta. Am vazut multe lovituri de forehand ce nu treceau fileul dupa schimburi intense de mingi, tocmai datorita fortei scazute

dinamo4eva
dinamo4eva  •  17 Mai 2013, 19:58
Postat de cor_dos pe 17 Mai 2013, 19:47

da, dar e vorba de expunere. nu toti urmaresc pe net! unii romani nici n-au auzit poate de fetele astea.

expunere in ROmania vrei tu ? ce castiga ea din asta ? daca vrea sa faca bani si din publicitate ii trebuie expunere in strainatate nu in Romania . Sorana Cirstea dupa acel RG bun a avut o expunere buna in afara...

tomagh
tomagh  •  17 Mai 2013, 19:57

Felicitări Simona! Cu ultima picătură de energie ai reușit să câștigi, bravo! Ce meci, de tot respectul!!! Dacă fetele noastre n-ar claca mental am fi cu 3 jucătoare iîn Top 20. Oricum Simona ai reușit să aduni postări ca la fotbal, ceea ce e magnific! În rest, Simona daca mai poate fizic, trebuie să joace atent dar degajat, să facă mingi frumoase, să nu se mai enerveze pentru că începe să dea cadouri. Eu mâine voi privi ca la teatru: cu detașare, fără emoții. Baftă Simona, românii sunt cu tine! Respect!

cor_dos
cor_dos  •  17 Mai 2013, 19:47
Postat de dinamo4eva pe 17 Mai 2013, 19:43

bine ca nu transmit , comentariu in engleza e mult mai bun .

da, dar e vorba de expunere. nu toti urmaresc pe net! unii romani nici n-au auzit poate de fetele astea.

cocoromtour
cocoromtour  •  17 Mai 2013, 19:44

SUCCES !!!..SIMONA !!!..POTI SA O INVINGI !!!..TREBUIE SA JOCI FINALA !!!...[ e increzuta , enerveaz-o tot timpul ...la nervi ..joaca catastrofal ...O VEI BATE !!!] ///

dinamo4eva
dinamo4eva  •  17 Mai 2013, 19:43
Postat de cor_dos pe 17 Mai 2013, 19:39

Digi nu transmite nici dublu la masculin, doar simplu. penibil! si avem 5 jucatoare cel putin, poate 6 cu Cadantu, foarte solide la feminin.

bine ca nu transmit , comentariu in engleza e mult mai bun .

cocoromtour
cocoromtour  •  17 Mai 2013, 19:41

FELICITARI !!!..SIMONA

cor_dos
cor_dos  •  17 Mai 2013, 19:39
Postat de danut82 pe 17 Mai 2013, 19:25

am urmarit meciul pe net,a fost fantastic,cu rastunari de scor!!!pacat ca nici o televiziune nu transmite meciurile la feminin!!!doar digi la masculin!!!inca o dovada ca suntem redusi!!!FELICITARI SIMONA,NE AI FACUT MANDRII!!HAI ROMANIA!!!!!!!!!!!!

Digi nu transmite nici dublu la masculin, doar simplu. penibil! si avem 5 jucatoare cel putin, poate 6 cu Cadantu, foarte solide la feminin.

kacsoa.
kacsoa.  •  17 Mai 2013, 19:36

Fetele noastre din generatia actuala sunt foarte bune , si nu sunt nici putine . Sorana Carstea , Monica Niculescu , Simona Halep ,Alexandra Dulgheru .De multe ori problema lor e mentala , in rest pot invinge aproape orice jucatoare , mai putin poate pe Serena . Oricum , ce saptamana a facut Simona , a fost ceva de necrezut. Sa speram ca o ajuta mental acest parcurs si la Roland Garros.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7
Comentează