Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
simona joaca la fel..dar are un mare atu,mental sta f bine,nu se mai panicheaza daca nu ii iese jocul,nu mai renunta la puncte...si are o liniste care poate dezarma orice adversara,joaca pt ca stie la un moment dat jocul se poate schimba,cred ca e pregatita pt un G.S.
Felicitari Simona !
Mie mi s-a parut ca Simona a fost la un nivel excelent si in primul set. Pur si simplu chinezoaica a jucat foarte bine si a obligat-o sa greseasca.
Dacă Simona nu e , nimic nu e ! :)) Pâna să intre Simona în top 10 era un articol răzlet care nu avea mai mult de 5 comentarii ! Acum, toți se pricep la tenis ! :))) Chiar și jurnaliștii care faceau articole doar despre fotbal, acum se ”pricep” și la tenis :)) Ieri, Nedelea, a făcut un articol despre Ana Bogdan în care ne-a anunțat , citez : ” Luna trecută a fost selecționată în echipa de CUPA DAVIS :))) a României ! :))
7-5, 6-1, BRAVO SIMONA!
Bine Simona, 1-0!
fortza simona!gura mica contestatarilor tai care sunt antiromani
eu de regula ziceam ca n-are importanta daca e sau nu pe locul 1, ca esential e nivelul de joc. conteaza enorm, psihologic vorbind, ca a ajuns pe locul 1! practic a stimulat toate resursele ei de ambitie si orgoliu de-a pastra locul si a devenit dintr-o jucatoare ce renunta uneori usor ceva ce este aproape imposibil de-a mai fi batuta. a pierdut un singur meci (finala din australia) si nu vad cine ar putea sa o bata. hai, simona!
Normal ca este pregatita sa castige un GS, si asta se va intampla cat de curand. Statura o dezavantajeaza enorm, daca era mai inalta problema ar fi fost cu totul rezolvata de mult. Are o musculatura excelenta, o constructie osoasa buna, mai ramane sa rezolve problemele la viteza si agresivitate. Nu imi ramane decat sa spun "Hai Simona "
ce valoroasa esti tu! *** unde performezi? ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.