Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat vag: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
0
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Germania, după faza care i-a scandalizat pe cei de la Bayern
0
Scandal uriaș la Bayern - PSG » Nemții au năvălit peste arbitru
0
După doar trei minute din Bayern - PSG Khvicha Kvaratskhelia a intrat în istoria Ligii Campionilor
0
„Duceți-ne în finală!” » Scenografie de vis la Bayern - PSG, în semifinalele Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
bai gunoaielor nu va potoliti??? sunt doar unul care da click-uri pe articolele voastre nu sunt 5 nici 100 nici 1000. dar va promit ca daca mai vad un singur titlu de articol fara subiect in el nu mai intru niciodata pe ( regret din suflet ca nu am niste caractere infime la tastatura sa scriu asta) gsp.ro
articolul mariei andries nu accepta comentarii.
Da Simona este ceva neobisnuit pentru tine.Dar jucand fiecare joc la ritmul tau ai sa vezi ca totul este in interesul tau.NU TREBUIE SA-TI IESI DIN RITM INDIFERENT DE ADVERSAR. BINE CA AI SA JOCI SI DUBLU . TOTUL TE PREGATESTE PENTRU JOCUL SIMPLU LA CARE TU VREI SA-I DAI ATENTIA ASTEPTATA. MULT SUCCES CU AMBITIE.
Sunteti penibili,zau.Ma intreb cat de jos puteti ajunge cu titlurile bombastice.Si mai spuneti ca va pasa de sport.Rusine!
canceros tare autorul articolului!Asa titlu....tre sa fi bolnav de cancer la bibilica si fan a lui kapatos sa faci asa titlu.
clar....asa sunt toti gsp-istii....
...de acord cu bravia1...este clar deviat sexual cel ce a scris titlu ...are bucurii ascunse ...
"excelent" ca sa retras King Kong si a dat peste babaciunea aia care doua seturi a batut la ea ca la fasoale a ramas fara benzina!
Dupa cum suna titlul articolului precis autorul este obsedat sexual.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.