Alte știri din fotbal
S-au semnat actele! Daniel Bîrligea pleacă în Italia » Avem toate detaliile
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Enervați de Istvan Kovacs, după eliminarea din Liga Campionilor: „Nu merita”
0
5 goluri la prima titularizare a lui Andrei Coubiș în Anglia
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză la prima titularizare sub comanda lui Postecoglou » Incredibil ce a urmat!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
hai acu cu praslavirea, sa va aud marea majoritate a romanilor sunt ... gramada si nu stiu sa isi respecte valorile de asta va calca toti puscariasi in picioare, va exploateaza bancile si *** ( ca exemplu dau postacii platiti de aici)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
inainte de startul turneului belgianca era pe locul 93, iar Mitu pe 100.
...se pierde din punct de vedere psihic iar la un turneu de Grand Slam ,,souffleur''-ului nu-i este permisa prezenta pe teren..;):)
daca meciul era echilibrat nu comentam nimic
@mario_seppona iti place macelul? Asa de o curiozitate, ca aia cu care joaca Mitu are 20 de ani si e si aia pe locul 100 si ceva
pentru Mitu e o performanta optimile R.G-ului........oricum Halep e din alta liga ,indiferent ce se va spune ,n-o fi ea de top 5 ,dar de top 10 este sigur!!!
Foarte slaba partida... tot timpul cu racheta in pamant si imobila. Joaca cu sentimentul dorului de tara. Chiar am asteptat sa o vad cum joaca.Din pacate mai are enorm de mult de munca.
..problema e ca nu pot sa-mi degradez intelocutorul imbacsindu-l cu nonsensuri nepotrivite situatiei..deci totul poate fi privit prin lentila respectului..;):)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
adevarul e ca romania are si traditie in a avea in mod constant jucatoare in fazele finale ale turneelor! in mod sigur eliminarea andreei mitu e o drama imensa! redevenind seriosi, aveam alte asteptari de la meci! dar nici suparat n am cum sa fiu pe o jucatoare care oricum si a depasit conditia! p.s. cum te ataca cineva mai devreme pentru limbajul folosit... cred ca poti sa renunti linistit la el! in nici un caz nu apari mai destept vorbind asa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.