Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
D-le,v-am raspuns mesajului.
Buna dupa-amiaza,d-le.Sper sa aveti o vacanta placuta.E o tara superba pe care am vizitat-o de cateva ori(mama unui coleg de studii provine din Brisbane,batava nascuta ).
v-am lasat un mesaj.
Drum bun, vroiam sa merg si eu, dar am renuntat. Ma duc doua saptamani in Australia, acolo-i iarna si criminalitatea redusa:))
Am omis:Succes d-relor finaliste ! :) Sper ca sambata sa vizionam o partida frumoasa,plina de suspans ;)
Buna dupa-amiaza.Inteleg ca-n scurt timp veti efectua un zbor intercontinental.Daca acest lucru nu intra-n categoria glume,ma puteti contacta pe My Sport. :) O sa va explic de ce. ;)
Atunci toata lumea fuguta la Paris! Pai ori sustinem, ori nu mai sustinem? Ne imprumutam pe la rude si vecini si la Paris cu noi! As fi mers si eu, insa maine dimineata am avion pentru Rio, merg cu baioneta sa sustin bastinasii.
Parisul este cel mai scump oras de pe continent, ca Londra este pe o insula:)) Avion low-cost dus-intors, doua nopti de cazare la un hotel decent, un card multi-pass pentru metrou, bus si RER, masa la un bistro fara pretentii, biletul de acces la RG costa cel putin 1000 de euro, asta daca rezervi din timp. Deci nu-i exorbitant, nu se poate mai ieftin, decat daca sari gardul, calatoresti clandestin in cala de bagaje a avionului si dormi in autogara;))
SI mai platiti si jucatorii si mai faceti si un gratar.
SI mai platiti si jucatorii si mai faceti si un gratar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.