Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Nu-mi pasă că e tânăr”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
Mult succes fetele !
Succes fetelor! PS: Despre trofeul castigat de Horia Tecau la Zagreb nu scrieti nimic?
Ucraina este peste noi in clasament si, din cite am inteles, au jucatoare in forma...insa ale noastre par mai bune...
mananc
haleapo, te manac, daca nu ne calificam! :D
N-am nicio problemă nenică ! Articolul s-a corectat între timp ! La 9.59 când am postat eu , locurile jucătoarelor din Ucraina erau 23 , 104 și 152 , adică GREȘITE ! Sau ai senzația că am inventat eu cifrele astea ??
Ai uitat ca articolele se pot corecta din mers?:) deci gandeste-te ca au corectat dupa ce au citit comentariul :)
Ai vreo problema sau ce ? Iata articolul : "Ucraina a venit la Budapesta cu Elina Svitolina (39 WTA), cu Nadia Kicenok (103 WTA) şi Olga Savciuk (175 WTA) ..." !!!!
"...s-au retras la 3-2. A fost mai bine pentru Sorana pentru că ea are probleme la genunchiul drept încă din întîlnirea cu Marea Britanie de vineri...". Intrebarea este dece, stiind starea de snatate a Sorinei Cirstea, nu a inlocuit-o? Ar fi fost posibil ca Sorana sa riste o accidentare mai grava? Posibil, numai ca, aici ar fi ntrebuit sa intervina, sa aiba ultimul cuvant medicul echipei, care, daca nu a afcut-o fie ca este nepriceput fie, antrenoarea nu a tinut cont de parerea acestuia, situatie ce cred ca ar trebui sa fie clarificata de FRT, oricum " ceva" nu este in regula, inclusiv, cu schimbarea din mers a echipei de dublu, neglijandu-se importanta omogenitatii aces
batem lejer!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.