Articol de GSP - Publicat miercuri, 01 octombrie 2008 00:00
Tehnicianul lui Chelsea, Luiz Felipe Scolari, s-a declarat dezamăgit de faptul că a obţinut doar un punct din deplasarea de la CFR, menţionînd că gîndul său acum la următorul meci din Premier League.
"Nu este un rezultat foarte bun dar pana la urma un punct este un rezultat bun. Ne-am fi dorit mai mult. Mai multi jucatori au avut probleme, dar se intampla sa se mai accidenteze si inainte de meci si in timpul meciului, nu terenul e vinovat. Alex si Terry au niste probleme medicale. In 4-5 zile sunt obligat sa reconstruiesc echipa, trebuie sa ma pregatesc pentru meciul de duminica", a spus Scolari.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!