Articol de GSP - Publicat sambata, 06 martie 2010 00:00
Atacantul senegalez Gueye Mansour îl sfătuieşte pe Marian Iancu să nu îl demită pe Neluţu Sabău .
"Normal că sunt supărat pentru că am pierdut trei puncte şi le-am dat posibilitatea echipelor din faţă să se distanţeze.
Nu văd nici un motiv pentru care Sabău ar putea fi demis, noi facem o treabă bună aici şi sper să rămână în continuare la Timişoara.
Condiţiile de pe Giuleşti au fost destul de grele, însă nu putem da vina pe teren", a declarat Gueye Mansour.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!